FOTOFLY Pre kolesá MAVIC VZDUCHU Multi-Vrstvový Náter UV Filter/CPL/ŽÚ4/ND8/ND16 Filtre Držiak Pre DJI Mavic Vzduchu Drone Objektív Kamery Príslušenstvo

€13.56


FOTOFLY pre kolesá MAVIC VZDUCHU Multi-Vrstvový Náter UV Filter/CPL/ŽÚ4/ND8/ND16 Filtre Držiak Pre DJI Mavic Vzduchu Drone 4K Objektív Kamery Príslušenstvo

ND Filter

Vyššie Hodnoty ND,jasnejšie svetlo znížiť účinok .

To Znižuje množstvo svetla vo veľmi jasných podmienok tak, že fotoaparát môžete vybrať správnu hodnotu expozície a vyhýbať sa nadmernej expozície . To tiež zvyšuje sýtosť farieb obrázka,je obraz transparentnejšie a nažive.

môžete tiež použiť pomalú rýchlosť uzávierky strieľať niektoré špeciálne efekty,ako napríklad hmla, vody ,svetla sledovať v noci,atď.

Pri snímaní videa v priamom slnku,môžete znížiť rýchlosť uzávierky podľa ND Filtre,tak, že video má vhodné motion blur a vyzerá vyvážené .

Produkt vnútorný Priemer o 15.3 mm

Ako nainštalovať :

Originálny Objektív filter nemusí byť vymontovaný pri použití Filtra,filter montáž je trochu väčšia ako gimbal objektívu, takže môžete tlačiť filter na objektív, a to si určí vnútorné mäkké podložky filtra.

Vhodný Model :

Vhodné Pre DJI Mavic Vzduchu Drone

Zoznam Balíkov :

1x Drone Fotoaparát Filter

1x Plastové Úložný Box

Používa sa Predovšetkým na odstránenie škodlivých nekovové odráža svetlo , a zvýšiť farba koncentrácia .

To Tiež zlepšuje modrá obloha ,biele oblaky zdôrazňuje, Robí obraz dôkladnejšie ,zlepšuje jasnosť obrazu a celkovo vytvára viac výrazné a živé fotografie.

To je tiež často používaný v streľbe cez sklo ,voda a podmorské scenérie .

To Môže Znížiť modrá obsadenie a modrá sivá spôsobuje ultrafialovým lúčom,zvýšenie priepustnosťou svetla. Pomocou UV Filter vo vysokých horách alebo nadmorskej výšky,zvyšuje vzdialenosť oblasti záberu a robí jasný záber .A tak poskytuje ochranu aj pre fotoaparát.

Štítky: schneider filter, polar nd, kolesá mavic vzduchu nd32, 67mm nd1000, nd filter wtianya, filtro mavic vzduchu, cpl filter mavic vzduchu, vzduchový filter mavic, polar pro, nd premennej zomei.


( 0 Hodnotenie )

Počet