Avanti Orange 550ml Aqua Piť Vodu Fľaša/Hmlu/2 Stenu Izolované/Šport/Bi

€4.32


Na Avanti AquaMist Fľaša na Vodu je 2 v 1, pitie a rozprašovanie fľašu, ktorá vás drží v pohode a hydratované. Ideálne pre šport, fitness, cestovanie, cyklistika, turistika a kempovanie, funkcie hmly funkciu, ktorá umožňuje nastriekajte jemnú hmlu vody na povrch kože, ktoré pomáha ochladiť vás vonku, zatiaľ čo pull/push náustok na pitie udržuje ste hydratovaný, na vnútornej strane.

Dvojité steny izolované konštrukcie vytvára tepelnú bariéru vzduchu na udržanie tepla a vody chladič pre dlhšie. Fľaša je flexibilný, a preto je ľahké stlačiť, aby vám poskytol vysoký prietok vody. Veľké ústa otvoriť umožňuje jednoduché ice vkladanie a čistenie 550ml kapacita BPA a Ftalát voľný 2 v 1, pitie a misting sprej funkcia Dvojitej steny izolované konštrukcie - udržiava vody chladič pre dlhšie Pull / push náustok na pitie Ľahké pretlačiť sprej spúšť Úniku a rozliať dôkaz Široký otvor pre jednoduché ice vkladanie Bez kondenzácie Vykonávať slučky Vyhovuje väčšine požičovňa klietky a auto držiaky ručné pranie iba Naplniť vodou a ľadom len Opatrenia cca 29 cm vysoký (vrátane kryt a náustok) a 6,5 cm v priemere

1.Budeme loď vašej eBay alebo Paypal adresu. Prosím, uistite sa, že váš eBay a Paypal adresa je správny, ako budete platiť. 2.Tovar bude odoslaný v rámci 1-3 pracovný deň, keď sme prijali platbu. 3.Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov; 4.Tovar vám bude dodaný Air Mail z Austrálie. Máme loď balík do 1-3 pracovných dní po platby prijaté. Zásielky, zvyčajne je potrebné 5-8 pracovných dní.

Štítky: fľaša na vodu ulici, bottl vody, karafa pre vodné sklo, bottl, bottl nápoj, fľaše s vodou turistické, jedálne plastové, 600 ml, sklenený džbán s vekom, stanley.


( 0 Hodnotenie )

Počet