120W Smart Moderným Led Stropné svietidlo Lampa RGB Flush Mount hviezdne svetlo APP&Diaľkové Ovládanie Hudby Lampa S bluetooth Reproduktor

€23.83


{vlastné}

Package Zahrnuté:

-- S Diaľkovým: Podpora APLIKÁCIE & Diaľkové Ovládanie

1* Smart LED Stropné svietidlo

1* Diaľkové Ovládanie

1* Nainštalovať Príslušenstvo Súprava

1* užívateľská príručka

Špecifikácia:

-Farba: Biela

-Napätie: S Diaľkovým: AC 220V

-Priemer: 33 cm (12.99 inch)

-Režim ovládania: nástenný spínač/ mobile APP control/ diaľkové ovládanie

-Výkon:120W

-Svetelné režimy: Nastaviť na Noc svetla studená biela,Teplá biela,Neutrálne svetlo tmavý alebo Svetlý, Hudba, rytmus, Spád, Farebné flashinging svetlo

Funkcie:

-Vysoko kvalitné proti korózii a vysokým nosné hardvéru podvozok, silný ochranu.

-Vyrobené z Vysoko kvalitných LED čip, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť čas, odolné na použitie.

-Inteligentné ovládanie: svetlo môže byť riadený rôzne metódy, napríklad nástenný spínač, mobilných APLIKÁCIÍ a diaľkové ovládanie, poskytuje väčšie pohodlie pre vás, aby ste ho ovládať.

-Multi pracovný režim: Je mnoho spôsobov, biele svetlo, teplé svetlo, neutrálne, ľahké, pevné, ľahké, režimy scény, ako je hudba, rytmus, spád, farebné flashinging svetlá na splnenie rôznych potrieb pružne, veľmi praktické pre váš denný život.

-Mobilné APLIKÁCIE a bluetooth môžete nastaviť jas, zmena farieb, diaľkové ovládanie sa môže obrátiť svetlo a vypnúť, nastaviť jas a farby, hranie skladieb, ktorý chcete upraviť hlasitosť, je to taká smart stropné svietidlo, ktoré zmení váš koncept pre stropné svietidlá, je to ako verný spoločník, ktorý bude mať dobrú sa stará o vašej nálade.

-Úspory energie: S jasnými vysoký výkon led svetelný zdroj, čo šetrí veľa energie porovnať na rovnakú úroveň jasu normálne svetlo, ktoré sa nevzťahujú LED čip, šetrné k životnému prostrediu.

-Dizajn je univerzálny v rôznych scény štýlov, elegantný a krásny.

Poznámka:

-Prosím, aby 0.5-1 cm rozdiely vzhľadom na ručné meranie.

-Vzhľadom k rozdielu medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách. Pochopte prosím, ďakujem!

Štítky: pre kuchyňa lampa, lustre stropné dosky, úlohou svetlá, lampa led, lamparas techo, 3d dragon lampa, strop lightes moderné, plafonera led strop, led rgb pásy, tin stropné svetlá.


( 4 Hodnotenie )

Počet