3KS/Set Sprcha Set Sprcha Hlavu Sprcha Trubice Sprcha Držiak na Stenu z Nehrdzavejúcej Ocele Povrch ABS Sprchové Súpravy Pre Domáce Kúpeľňa Wc

€26.66


3KS/Set Sprcha Set Nerezový Povrch ABS Odolný Jednoduchá Inštalácia Sprchové Súpravy pre Domáce Použitie Hotel Kúpeľňa

Popis

Hrajú spleti-free hadice a viac sprej nastavenia, tieto Ručné sprchy hlavu kit poskytuje luxus a pohodlie. Jednoducho prepínať režimy s jedným páčku prepínača alebo použiť pauzu, funkcia na udržanie teploty vody.

Funkcia

- Farba: Ako Na Obrázku.

- Materiál: ABS+Nehrdzavejúcej Ocele.

- Veľkosť: 24.8 x 11 x 3 cm.

- Pružné, Extra dlhá Hadica: Ľahko sprchovaní na stabilný sprcha stoličky, kúpanie detí, alebo aj domáce zvieratá, spleť-free nehrdzavejúcej ocele sprcha hlavu hadica, ktorá umožňuje maximálnu flexibilitu a pohodlie.

- Viac Sprej Nastavenia: Univerzálny sprcha hlavu funkcie viacerých sprej režimy, vrátane presýtený sprej, masáže sprej, perličkový sprej, a sýti a bublina. Pohodlný pozastaviť funkcia umožňuje vysoko-tlak prietoku sa zastavil pri zachovaní teploty nastavenia.

- Jednoduchá Inštalácia: Všetko, čo je obsiahnuté pre jednoduchú inštaláciu. Prechod na pohodlné ručné sprchy hlavy je rýchla a bezproblémová.

Zoznam parciel

1 x Sprcha Hlavy

1 x Nerezové Oceľové Trubky

1 x Držiak na Stenu

2 x Rozšírenie Skrutka

Štítky: dámy sprchový set, sprcha set 10, mydlo taniera a držiaka na stenu, štvorcový sprchovací hlavu na stenu, lesklé sprcha set, vysoký tlak sprcha hlavu na stenu, normálne sprcha set, sprcha set sprcha, sprcha zariadenie nastaviť, zlato sprcha hlavu na stenu.


( 0 Hodnotenie )

Počet