25 CM Veľký Kôň Realistické Dildo S Prísavkou Penis Masturbator Masážne Dildo Vibrátor Sexuálne Hračky Pre Ženy, Gay Intímne Tovaru

€8.01


25 CM Veľký Kôň Realistické Dildo S Prísavkou Penis Masturbator Masážne Dildo Vibrátor Sexuálne Hračky Pre Ženy, Gay Intímne Tovaru

Funkcie: 1,Farba :telo a čierne 2.so silnou Prísavkou,môžete ho akokoľvek 3,má 2 funkcie :môžete použiť ruky bez batérie ,alebo môžete použiť Vibrátor 4. bez zápachu, bezpečné a zdravé. 5. Ultra-high simulácie, mäsité materiál, vzhľad realistické Balík obsahuje: 1 x Realistické Dildo Vibrátor (Diskrétnom Balení)

About Product (O Výrobku Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von. Všetky výrobky sú vyrobené z Lekárskej triedy materiál, 100% bezpečnosť, neškodné pre telo, (To je normálne že sa budete cítiť mierny zápach pri prvom otvoriť, pretože bol výrobok v obale mesiacov. Prosím, vyčistite ho a vysušiť prirodzene, vôňa zmizne čoskoro.) O Balení V záujme ochrany vášho súkromia, garantujeme ak chcete odoslať svoje produkty v bezpečnom stave. Produkt bude zabalený čierna taška/žltá bublina plastové obálky, aby sa zabránilo poškodeniu počas transpotation. O Preprave: 1. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 2.SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť,a to najmä počas prázdnin. 3. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia,prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Čo robiť, ak výrobok má problém? Prosím, použite výrobku podľa manuálu prvý, ak sa stále nemôžete použiť to, prosím, kontaktujte zákaznícky servis v čase, prosím neotvárajte spor bude, veríme, že komunikácia je oveľa lepšie ako spor. O Záruku 1.12 mesiacov Výrobca je obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka. O Spätnú Väzbu Vážime zákazníkov ako naši priatelia. Dúfame, že sa vám môže obchod od nás viac šťastia a menej starostí. vaša podpora je pre nás veľmi dôležité, Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu.

Štítky: 25 cm vibrátor, muži kôň hračky, gay sex, sex hračky, dildo xxl, vibrat, dildo kôň, kôň dildo, samec koňa masturbator, jazda na koni.


( 2 Hodnotenie )

Počet