RGB Prípade Ventilátory 120mm Ultra-Tichý RGB Šasi, Chladenie, Ventilátory s Diaľkovým ovládačom Rýchlosti Nastaviteľné Farebné Chladnejšie ND998

€7.52


Dajte nám dropshipping

1、Sme podporu splniť, aby cez CSV&CRV*XLS list ect pre veľkoobchod

2、Sme sľúbili poslať bez akejkoľvek faktúry,cenu,alebo propagácie

3、Rýchle dodanie,odosielanie položiek sa do 24-48 Hodín & Profesionálne služby

4、garantujeme sme vždy poskytnúť kvalitný produkt RGB Prípade Ventilátory 120mm Ultra-Tichý RGB Šasi, Chladenie, Ventilátory s Diaľkovým ovládačom Rýchlosti Nastaviteľné Farebné Chladnejšie ND998 Popis:

Funkcie:

1. Celkové osvetlenie, ovládanie rýchlosti na vypnite svetlá, stabilný a tichý, účinný odvod tepla

2. Tento ventilátor prijíma 12 CM veľkosť dizajn, 7 moderný čepele, veľký objem vzduchu a tlaku, stabilný prietok vzduchu a efektívny odvod tepla

3. Štyri rohy sú vybavené gumové tlmiace podložky na zníženie rezonancie medzi ventilátorom a podvozok a účinné zníženie hluku

4. Hydraulického ložiska má veľké olej úložný priestor a vytvára jedinečné slučky-späť dodávky ropy okruhu. To je poháňané silné magnetické motora, aby sa ventilátor dlhšie, pokojnejšie a viac odolné.

5. Celkový svetelný dizajn, zladené s krížom v tvare držiak podporu, robí ventilátor stabilný a odolný ako celok, a svetelný efekt je transparentné a jemná.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Ventilátor veľkosť: 12*12*2.5 cm

Podpora doske synchronizácia: ASUS 5V3 pin, MSI 5V3 pin, Gigabyte 5V3 pin, ASRock 5V3 pin, Farebné 5V3 pin (nepodporuje doske 12V4 pin)

Upozornenie:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočné farby sa môžu mierne líšiť od obrázka farby.

2. Prosím, dovoľte 1-3 cm sa líši vzhľadom na ručné meranie.

3. 6PIN rozhranie je pripojený na radič. Drôt dĺžka: 480mm. Jeden fanúšik musí byť použité s regulátorom. To nemôže byť prispôsobené tak, aby iných značiek radiče.

4. Štandardný radič nepodporuje hudby senzor a doske Shenguang synchronizácie!

5. Hudba radič nepodporuje doske 12V 4-pin Shenguang synchronizácie.

Balenie Obsahuje:

1 x Ventilátor

4 x Skrutka

1 x Radič

1 x Diaľkové ovládanie

Štítky: meď chladič, ventilátor rgb, olej veža, coolmoon ventilátor, led rgb, chladič rgb, ventilátor pre výpočet, 140mm, chladič cpu, špeciálne počítači.


( 1 Hodnotenie )

Počet