Dom Dekorácie 3D PVC Samolepky na Stenu Papier Tehla Kameň Tapety DIY Rustikálny Účinok samolepiace Domova Nálepky Obývacia Izba

€2.18


3D Samolepky na Stenu Hrubé Steny v Obývacej Izbe Spálne Dekorácie Izby Simulácia Tehla Vzor Osobnosti Tvorivý Anti-kolízie Materiál: XPe peny Veľkosť produktu :70*77 cm Za Kus . 10 kus 5.39 štvorcových metrov 70*38cm Za Kus . 10 kus 2.66 štvorcových metrov Stena nálepky štýl: 3D samolepky na stenu, výrobok sa dodáva s lepidlo Funkcie: 1: trojrozmerný dekoratívne mäkkej peny, proti nárazom pre deti, starať sa o svoju rodinu. 2: bezpečnosť a ochranu životného prostredia, non-jedovaté zápach-voľný, vhodný pre rodinu domov priestor. 3: realistický, prirodzený tehla vzor účinok, jednoduchý a moderný štýl. 4: Voľný DIY, jednoduché samolepiace dizajn, inštalácia, bežné koláž, ľubovoľne rezať. 5: v Porovnaní tapety lepšie zníženie hluku účinok. Inštalačné metódy a nástroje na Prípravu: Vložte povrch očistite pomocou adhézie, ako napríklad: drevené plochy, sklo, povrchová, žiadny prach stenu, hit dolnej časti steny putty a tak ďalej. Vložiť: zadný kryt potrhaný papier prilepený na pomocné nástroje: nožnice, nôž utility Upozornenie: Prosím, kúpiť dostatok kus v čase, uistite sa, že sú pochádzajú z rovnakej dávky, aby sa zabránilo farebný rozdiel.

Štítky: vroom dekorácie, pre domáce, obývacia izba zdobiť, 3d rose dlažieb, steny papiere domova krajiny, šaty pvc, home office moderný dekor, 90 nálepky, home decor, dievča váza.


( 5 Hodnotenie )

Počet