Scrunchie Elastické Sledovať Pásmo pre Apple Hodinky 5 4 Kapela 38 mm/40 mm 42mm/44 mm Bežné Ženy, Dievčatá Popruh Náramok pre iwatch 5 4 Ženy

€2.45


Popis produktu: 【MATERIÁL] vyzýva:Nylon Elastické,z Nehrdzavejúcej ocele.Hodinky kapela uvoľnene dĺžka je asi 15 cm, čo je o niečo voľnejšie ak máte menšie zápästie. 【KOMPATIBILNÉ MODELY] vyzýva: pre Apple Hodinky 38 mm/40 mm/42mm/44 mm. Osobné Hodinky s týmto rafinované nahradenie zápästie band. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva:Elastické Apple hodinky kapela je navrhnutý s dvojitým tlačidlo poistenie skladacia spona na oboch stranách. Dodáva sa s vycibreným ocele konektory, ľahko vziať preč a nainštalovať, ktorý uzamkne sledovať presne a bezpečne. Produkt obsah: 1Pcs Elastické Sledovať Band(POZNÁMKA:Hodinky sa nevzťahujú)

Štítky: ralli sledovať band, iwatch 4 40 mm, dámske scrunchie hodinky, apple hodinky pre dievča, nylon popruh dievča hodinky, CAOWTAN, popruh pre tp hodinky, 19 mm gumy hodinky remienok, modrá nato remienok, pam111 hodinky remienok.


( 5 Hodnotenie )

Počet