Originál Philips OneBlade QP2510/11 Elektrický Holiaci strojček Holiaci Zastrihávač Brady pre Mužov Mokré a Suché Holenie Brady Stroj Vymeniteľné Odolné Jednou Čepeľou Umývateľný Nepremokavé Nabíjateľný Holiaci strojček Pre Mužov триммер для мужчин

€31.10


Originál Philips OneBlade QP2510/11 Elektrické holiace strojčeky, Britvy, zastrihávač Brady pre mužov

Sklon, tvar a oholenie dlhšiu bradu

Revolučný nový hybrid styler Philips OneBlade trim, holení a vytvára jasné línie a okraje ľubovoľnú dĺžku vlasov. Zabudnite na viaceré aplikácie a nástroje. Môžete robiť čokoľvek s OneBlade.

● Narovnať, tvar, oholenie

● 2 kliknite na strnisko hrebene

● Pre všetky fúzy dĺžky

● Nabíjateľná, mokré a suché použitie

Jedinečný OneBlade Technológie

Philips OneBlade to priekopnícky nová technológia je určená pre stylovanie brady. S OneBlade, môžete sklon, tvar a oholenie dlhšiu bradu. Dvojitý systém ochrany pozostávajúce z mazacie povlak so zaoblenými tipy poskytuje jednoduché a pohodlné oholenie. Holenie technológie sa rýchlo pôsobiaci rezačky (200-krát za sekundu); tak budete získať efektívne výsledky aj pri dlhších vlasoch.

Fix

Zastrihávanie brady na dĺžku, ktorú chcete s 2 strnisko hrebene dodáva. 1 mm na konci dňa fúzy; použitie 3 mm pre náročné na opravy.

Tvar

Presný styling je veľmi jednoduché vďaka obojstranná čepeľ. Ak chcete získať lepší prehľad, môžete holiť z boku a zobrazí sa každá fúzy holenia. Nový štýl je pripravený v priebehu niekoľkých sekúnd!

Oholenie

OneBlade poskytuje viac pohodlné holenie skúsenosti holenie, zo vzdialenosti v porovnaní s konvenčnými holiace strojčeky. Ľahko holenie dlhšiu bradu, vďaka našej vzdorný technológie.

Zhody na rysy tváre

OneBlade prispôsobí vaše tvárové kontúry, umožňuje vám efektívne a pohodlne zastrihávanie a holenie každej časti tváre.

Vytvoriť tvarované hrany a ostré línie s obojstranná čepeľ

OneBlade sa prispôsobí vašej tváre funkcie, ktoré vám umožní ľahko a pohodlne oholiť všetkých oblastiach na tvári. Použiť obojstrannú čepeľ pre pohyb čepele v smere, ktorý chcete tvar hrany a vytvoriť ostré linky.

2 vymeniteľné strnisko hrebene (1.3 mm) pre ešte strnisko dĺžky

Pripojte jeden zo odnímateľný hrebene získať strnisko dlho chcete.

Odolné OneBlade

Nože sú navrhnuté pre dlhotrvajúci výkon. Pre optimálny výkon, stačí nahradiť každý blade každé 4 mesiace *. Výmena čepele je ľahko a bez námahy.

Mokré a suché

Nepremokavé OneBlade sa ľahko čistí: Opláchnite pod tečúcou vodou. Môžete holiť tak, ako chcete, s alebo bez peny.

Batéria s dlhou výdržou

Nabíjateľná batéria poskytuje 30 minút nepretržitého výkonu, po 8 hodinách nabíjania.

Značky Philips jeden stierač, elektrický holiaci strojček pre mužov, elektrický holiaci strojček pre mužov zastrihávač brady pre mužov, mokré a Suché holenie stroj, jeden kotúč, umývateľný, nepremokavé, nabíjateľná, bezdrôtový, prenosné, Philips holiaci strojček, jeden čepeľ Philips, domáce spotrebiče, Osobnej Starostlivosti Spotrebiče, бритва мужская, триммер для мужчин, электробритва мужская, Бритва электрическая, машинка для стрижки, afeit Adora Electrica para hombre, maquinilla de afeitar, maquina de afeitar Electrica para hombre, Barba, Recort Adora Barba, rasierer, rasoir Electrique Homme, rasierer a Barbe, rasoio elettrico, rasoio da Barba, rasoio elettrico Barba Uomo

Štítky: epilady elektrický holiaci strojček, telo zastrihávač chĺpkov, clipper vlasy surker, súčasťou philips sonicare, zastrihávač pre mužov, hair clipper, britva oholenie, dvere holiace strojčeky, dvere brady, prípade oholenie.


( 2 Hodnotenie )

Počet