Medený Drôt Stripping Stroj Kábel Striptérka Nástroj Automatické Recyklovanie Kovového Šrotu

€105.56


Popis produktu Stručný úvod:

To je kĺzavý peeling stroj, 1-20 mm Káblové Vodiče Stripping Nástroj. To má ideálnu dva valčeky jednotky vybavené. Efektívne, precízne kábel peeling stroj s asi 1-20 mm rozmer tenký drôt.

The rolling stripping stroj je pevnej ocele a vybavené serration peeling navi. Teda, bez ohľadu na to, je peeling valčekom alebo vodiacich valčekov pohonu drôtu sa vyhnúť posuvné.

Dizajn a použitie:

Tento kábel zariadenia je veľmi schopný, aby pás kože káblov. Kompaktný dizajn je schopné rezania krátku vzdialenosť medzi oba konce káblov.

Rezacieho valca je upravené príslušnými sprievodnými skrutky, ktorá je veľmi presné a pohodlné. Okrem toho, rezanie roller je stanovená do určitej miery krídlovej matice.

A to znížiť potrebnú hĺbku v rámci krúžku výstroj. Jednotka je manuálne vykonávané pomocou dodaného ručné koliesko.

Výhody tohto stroja sú zrejmé. Okrem toho, kábel priemer je stanovená v prednej trubice sprievodca. A valčeky sú upravené bočné krídlo skrutky. To šetrí značné úsilie a kábel môže byť presne umiestnené pod kotúč na rezanie roll.

Funkcia Hatchback dizajnu, v súlade s ergonomický dizajn Dvakrát koná valec, nie je potrebné mať jarné prázdniny do úvahy Prijať ropy a zemného plynu samostatne dostatok dvoch conjoined, pravidelné olej do valca na zníženie vnútorného valca mlyn daňovú stratu a predĺžiť život Jedinečný list štýl, vratný ťah hladké a presné rezanie a odizolovanie Plyn-elektrické ovládanie, svetlo a agilný, jednoduché ovládanie Nastaviteľné štruktúra, priamka materiálu a jemné nastavenie Vhodné pre spracovanie veľkého priemeru dlhý drôt, napájací kábel Špecifikácie Typ: Drôt Skoby vonkajší rozmer: 420 x 135 x 290 mm Kábel žeriav span > dĺžka: 10 mm Hmotnosť Výrobku: 22 Kg Certifikácia: CE,FDA Stav: Nové Výrobné Číslo: Y-001-1 Známka: N/M Kanály: 8 Rezacie Čepele:7 Špecifikácia: Dia. 1-20 mm kábel Denné množstvo produktu: 50 kg-120 kg Funkcia: Izolácia Obsah balenia 1 X Striptérka Škrabka Stroj

Štítky: kábel medi striptérka, medený šrot drôt, medený plech, zápisník nástroj, recyklácia kovov stroj, šrot drôt striptérka, medený drôt, Tkaniny pokrytie, medený kábel striptérka, drôt uhlíka.


( 1 Hodnotenie )

Počet