Tombo Chromatické Ihrisku Rúry 13 Diery Rozstup Nástroje Tuner Ladenie Hudobných Nástrojov Tombo P-13 P-13E Kľúč E Mosadz Trstina

€20.74


Tombo harmonicas majú históriu takmer sto rokov, odkedy bol založený v roku 1917. Kvalita a tón ich harmonica je veľmi obdivovaný harmonica hráčov na celom svete. Tombo je považovaný za jedného z top kvality úst orgán výrobcov a ich harmonicas produkovať skvelé znejúce hudby. Tombo boli vybrané ako výrobca populárneho Lee Oskar Harmonica rozsahu.

Nižšie je uvedených niekoľko tipov pre starostlivost ' o vaše harmonica:

1. Nepite lepkavé, ťažké nápoje pred hraním.

2. Udržať vaše harmonica v políčko alebo v niektorých iných čisté miesto, ak nie ste v hre.

3. Vypláchnite ústa sa dobre, umyť ruky, alebo čistíte zuby, ak je to potrebné, pred hraním harmonica.

4. Ťuknite na harmonica sa jemne po hraní, ťuknite na položku mimo prebytok sliny - otvory dole.

5. Nenechajte iných, hrať harmonica - ak nie je niekto vám nevadí, bozkávanie.

6. Udržať vaše harmonica mimo zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

7. Nie umyť harmonica s teplej vody, alkoholu alebo iných chemikálií.

Zárukou Kvality:

Naše QC tím skontroluje každý výrobok a každý balík pred odoslaním, uistite sa, že každá objednávka je dobré s presný tón, atraktívne zvuk a dokonalý výkon. Uistite sa, že naši zákazníci sú spokojní s každý nástroj a súvisiace časti.

Colná Deklarácia:

Niekedy colné sa otvoriť balíček a hodnotenie výrobku. Budeme sa snažiť, aby sme pomohli našim spotrebiteľom získať produkty s plnou skúsenosti.

Návrat & Náhrady:

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, pls vrátiť do 30 dní na výmenu alebo peniaze späť (vrátený tovar by mal byť nepoškodený v originálnom balení). Pls kontaktujte nás, než sa vrátiť. Za poškodenie alebo stratu, nebudeme dávať, vám vrátime plnú sumu. Kupujúci by mal platiť pri vrátení zásielky.

Spätná väzba:

Vaša pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Pls skúste trvať niekoľko minút nechajte svoju pozitívnu spätnú väzbu. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom vaše negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť poskytovať čo najlepšie služby pre našich zákazníkov.

Štítky: sr2ez, nástroj hudby, e rúry vape, hudobný obraz, väzby hudobné nástroje, tričko gaga chromatica, ns mini tuner, pletený nástroj, pipa nástroj, chromatické tshirts.


( 0 Hodnotenie )

Počet