S16Q-SDUCR11 S20R S25S SDUCL CNC Obrábacie stroje Vnútorného Otočením Držiaka Nástroja +10Pcs DCMT Sústruh Arbide Čepeľ Vysoká Pevnosť Trvanlivé

€6.78


Vitajte Na Mojom Obchode

Milí priatelia. Všetky produkty uvedené v obchode sú k dispozícii a môžete si ich zakúpiť na nich s dôverou. Ak potrebujete ďalšie modely, prosím, kontaktujte nás a môžeme ich nájsť pre vás. Ďakujeme vám za návštevu na obchod. Užite si nakupovanie!!!

Čepeľ materiál úvod:

H01:Vhodné pre spracovanie hliníka. UE6020: Vhodné pre spracovanie ocele. VP15TF: Vhodné pre nehrdzavejúcej ocele spracovanie. NK3030: sú špeciálne materiály pre oceľové diely. IC907:Vhodné pre spracovanie nehrdzavejúcej ocele, tvrdej zliatiny a uhlíkovej ocele.

Balík Obsahuje

Č Vložiť : je iba jeden nástroj, na ktoré držiteľ kľúč v balení. Bez Držiaka Nástroja :Existuje len 10 vloží do obalu. Ak sa rozhodnete oboch vložiť a držiaka, dostanete 10pcs vložky, 1pc držiak a kľúč.

Kupujúci je povinný prečítať si

1. Ste vítaní, aby klásť otázky pred uvedenie objednávku, dajte nám dohodnúť na samotný produkt alebo iných záležitostí. Tak, aby spôsobiť zbytočné problémy. 2. Všetky produkty v obchode si môžete zakúpiť vo veľkých množstvách. 3.Prosím skontrolovať tovar po prevzatí tovaru. Ak je nejaký problém, prosím, kontaktujte nás čo najskôr, ako je to možné, budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás! 4.Všetky produkty v obchode sú prísne testované pred expedíciou, a pevne zabalené na zabezpečenie integrity tovaru. Vám vynikajúcu kvalitu a spoľahlivej služby. Dúfame, že spolupracovať na dlhú dobu!

Štítky: ego sústružnícke nástroje, vŕtanie otáčania nástroja, 6 mm hex, cnc router, dcmt, nástroj zase, sústruh rezné nástroje držiteľ, kovov sústruhy nástroje, disk dreva sústruženie, rytec nástrojov cnc.


( 1 Hodnotenie )

Počet