Auto Ruky Hák Multifunkčné Dáždnik, Držiteľ Zavesenie Multi Držiteľ Vešiak Skladacie Dvere Auta Krok Pedál Nohy Kolíkov Ruky Kladivo

€8.70


Pre niektorých ľudí, ktorí radi cestujú, alebo ísť von , ako umiestniť veľké alebo dlhé predmety, ktoré nemôžu byť umiestnené v aute je vždy problém. Auto strechy znie ako dobré miesto, ale nie je ľahké sa tam dostať, takže je potrebné tento multi-funkčné skladacia auto strechy krok.

Praktický a užitočný

Malá vec, budú skráťte vzdialenosť medzi vami a strechy. Stačí, aby jeden krok , môžete ľahko dať veci na streche alebo odstrániť veci zo strechy , a dokonca aj čisté auto strechy . Praktické a užitočné.

Pevné a fixné

Ako ľudia, každý sa bojí pádu pri nástupe na pozastavené objekty. Avšak, naša multifunkčná skladacia auto strešný nosič pedále sú určené na podporu 400 libier/180 Kg , vhodná pre všetky veľkosti nohy , a sú kompatibilné s akýmkoľvek SUV alebo RV .

Prenosné, pohodlné a skladací

Veľkosť je 15 * 7,5 cm , ktoré možno sklopiť do 90 stupňov tak, že môžete riadiť auto, ako sa vám páči, a je vhodné vykonávať. V tiesni, môžete ho použiť na rozbiť okno na prežitie .

Špecifikácia

Materiály

Vysoká tvrdosť hliníkovej zliatiny

Veľkosť Produktu

18 CM × 9 CM × 3 CM

Obsah Balenia

Multifunkčné Dvere Auta Pedál × 1 Poznámka

Vzhľadom k rôznym displej a svetelné efekty, skutočná farba položky môžu byť mierne odlišné od farby zobrazené v

obraz.

Štítky: batéria citycoco, anki cozmo robot, mavel, ruky, tesárske kladivo, conan školy, dvere list, wii u konzolu, tech gadget, auto prahu.


( 1 Hodnotenie )

Počet