YOCALOR ženy fleece mikina s kapucňou mikiny zimné japonskej módy 2020 nadrozmerná dámske pulóvre teplé vrecko s kapucňou SD60

€15.98


1. Príprava Čas: potrebujeme 2-5 pracovné dni na prípravu objednávky podľa našich mnohých objednávky každý deň. 2. Dodacia lehota: ako budeme loď vašej objednávky, sa musíme pripraviť vaše produkty, robiť prísne kvality-kontrolné testy a starostlivo package položky. Čas potrebný na prípravu vaše položky, doprava je samostatné od doby dodania, ale nebojte sa, čas nebude dlho. Ďakujeme za pochopenie!

1.Ako vaša odozva je naozaj pre nás dôležité, venujte prosím niekoľko minút opustiť pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby. Tiež budeme robiť to isté na čo najskôr. Vďaka! 2.Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť váš problém a uspokojiť vaše potreby.

Štítky: superman s kapucňou, womens, mikina s kapucňou s nadváhou womens, panthers hoodie womens, freinds hoodie womens, nadrozmerné hoodie rokforte, miney hoodie womens, x hoodie womens, zúfalý hoodie womens, dodržujte hoodie womens, dámske zosilnené hoodys.


( 3 Hodnotenie )

Počet