Bezšvové Jogy Nastaviť Ženy Hada Tlače Cvičebný úbor Nastaviť Vesta Podprsenka Vysoký Pás Športové Legíny Nosiť Ženy, Fitness Telocvični Oblečenie 2Pieces

€18.90


Poznámka:

1.Veľkosti sú ilustrovať na konkrétnych meraní a sú z Číny Stojan,pozrite si prosím pred podaním objednávky,PROSÍM VYBERTE si VEĽKOSŤ PODĽA DETALL MEAAUREMENTS,NIE LEN VEĽKOSŤ,Naša veľkosť nemusí rovnaký ako váš štandard. 2.Zákazníkovi bude účtovaná dovozného cla,daní a poplatkov, ktoré nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa znížilo riziko vlastné povinnosti. 3.Excemption doložky: predávajúci nesmie držať zodpovednosť za nedodanie alebo omeškanie pri doručení objednávky prírodné katastrofy,vojny alebo iných príčin vyššej moci.

Záruka:

1.Ak balík nie dorazí,pošleme nové pre vás. 2.Každý jogy nastavenie je 100% nový a v dobrej kvalite. 3.Doprava výrobkov do 3-5 dní. 4.Ak nie ste spokojní s produktom, sa môžete vrátiť.

Spätná väzba:

1.Ak ste spokojní s našimi výrobkami, úprimne dúfam, že si môžete nechať nás všetkých päť hviezd POZITÍVNU spätnú VÄZBU. 2.Ak nebudete spokojný našich produktov,pls kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu,garantujeme budeme 100% slove žiadny problém pre vás a aby ste spokojný.

Štítky: muži oblečenie oblečenie, telocvični výstroj ženy, veľké veľkosti vysoký pás jogy legíny, vitam bezšvíkové telocvični súbor, nastaviť šport ženy, šaty hada, modrá telocvični súbor, oblečenie nastaviť ženy, oblečenie telocvičňa ženy, sexi cvičenie sady pre ženy.


( 5 Hodnotenie )

Počet