3 Vrecká Roztomilé Nástenné Závesné Skladovanie Taška Bielizeň Oblečenie Organizátor Skrine Úložný Vak Deti Miestnosti Organizátor Puzdro Domov #T1P

€2.61


Nástenné Závesné Vrecko, 3 Vrecká Vešiak, Kúpeľňa Dieťa Visí Taška, 3 Vrecká Skladanie

【Visí Veľkosť Vrecka] vyzýva Celková veľkosť: 54.5x19 cm,Zavesiť na šatník, steny, spálne, dvere, kancelárie, kuchyne alebo kancelárie na vytvorenie objednávky a ušetrili miesto.

Multifunkčné: Zavesiť na stenu ukladacie zariadenie na skriňu, na steny a dvere na obchode nabíjačky, zmenky, kľúče, časopisy, perá, poznámky, make-up štetce, hračky, nástroje alebo iné drobné predmety, takže si môže nájsť to, čo potrebujete.

【Balenie] vyzýva Na stenu skladovanie taška má 3 vrecká v 1 zavesenie tašky. Naše skladovanie tašky sú veľmi roztomilé, bez ohľadu na pohlavie. Kliknite na jednej a tri rôzne jednoduché vzory zdobia svoje pozície. Krásne tašky je možné použiť nielen pre malé predmety, ale aj na dekoráciu.

Trvanlivosť a foldability: na zavesenie skladovanie taška je vyrobená z vysoko kvalitnej bavlny a posteľná bielizeň s PE vrstvou vo vnútri. Odolná tkanina má retro dizajn. To možno zložiť a skladovať, keď ho nepoužívate bez zaberajú miesto.

【Vysoko-kvalitných materiálov] vyzýva Našej skrini visí organizátori sú vyrobené z ľahkej bavlny a ľanové tkaniny, sú umývateľné, environmentall priateľské a praktické. Je ťažké udržať svoj tvar a zavesiť na stenu.

Balenie obsahuje:

1 x Skladovanie taška

Štítky: úložný systém, prehoz zavesenie skladovanie taška, organizácia pranie a žehlenie odevov, pranie organizátor oddiel, muži stene organizátor, vak zavesiť, textílie stene visí skladovanie tašky, mop stene organizátor, pranie organizátor prípravne, kancelárske potreby stene organizátor.


( 0 Hodnotenie )

Počet