4pcs/veľa(2 páry) Modrá Kremičitý gél DESIATKY 95*160mm Akupunktúra podložky chudnutie elektródy podložky pre elektronické desiatky pulz masager

€7.16


4pcs/veľa(2 páry) Modrá Kremičitý gél DESIATKY 95*160mm Akupunktúra podložky chudnutie elektródy podložky pre elektronické desiatky pulz masager

Konektor pin: 2.0 mm

1. Veľkosť:160 x 95 mm

2. Dizajn pre elektronické pulz masér

3. Materiál:Silica gel

4. Masáž tela

Tvar: ovál

Veľkosť: 95*160mm

čistá hmotnosť: 80g

Funkcia:

Vykonávať rôzne analógové pulzná frekvencia cez chudnutie elektródy, podporiť krvný obeh a metabolizmus, spáliť tuk a obnoviť svalov, žiadne vedľajšie účinky.

Zakázať používanie týchto pacientov :

1, vážne ochorenia srdca, hypertyreóza.

2, použitie implantovateľné kardiostimulátory alebo nástroj osoba.

3, menštruácie, viac ako troch mesiacov tehotenstva a popôrodná.

4, vysoká horúčka a tendenciou ku krvácaniu.

5, pacientov s rakovinou. ......

Doprava . Všetky Objednávky budú spracované v priebehu 48 hodín. Budete informovaní on-line, keď je dodávaný a sledovanie informácie zvyčajne bude aktualizovaný v priebehu 72 hodín. . Všetky položky bude dodaný prostredníctvom Čína Príspevok Air Mail alebo Singapur Príspevok, ktorý zvyčajne trvá 25-35 pracovné dni, aby sa dospelo. . Dovozného cla, dane z pridanej hodnoty a iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu. Platby . Akceptujeme alipay, Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. . Platba by mala byť vykonaná do 3 dní od objednávky spätnú Väzbu . Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Vaša Pozitívna spätná Väzba je pre nás veľmi dôležité. . Žiadame, aby ste nás kontaktovali o akékoľvek otázky týkajúce sa vašej objednávky, namiesto toho, aby neutrálne alebo negatívne spätné väzby, alebo otváracie sporu, ktoré nesmú byť užitočné pri riešení problémov. Záväzok . Ak chcete exportovať kvalitný tovar z orientu za priaznivú cenu pre vás.

Štítky: desiatky podložky malé, elektronické akupunktúra perá, masáž cesta, electrod, elektro podložky malé, patch slim, acupunctur, electrod pad, moxa, Slim.


( 0 Hodnotenie )

Počet