20set Plastov klipy Blatník Líniové Blatníka Upevnenia Klipy, Skrutky pre VW Passat B5 B6 B7 CC Golf MK6 Tiguan Touran Polo

€1.68


Detail produktu: Tento výrobok nie je vhodný pre všetky modely. Pred nákupom, prosím, porovnať staré klipy potvrdiť, že to je produkt, ktorý potrebujete. Ak nemáte starú klipy pre porovnanie, alebo nemôžete potvrdiť, že to je produkt, ktorý potrebujete, prosím, nie objednávku. -- Ak sa budete riadiť našimi metóda, nebudete kupovať to zle. O Lodnej dopravy: Po obdržaní vašej objednávky, budeme zvyčajne spracovanie vašej objednávky v lehote 5 dní (s výnimkou osobitných okolností). Okrem toho, používame len "Sopuch.sk Štandardná Doprava" posielať balíky. Vo všeobecnosti, "Sopuch.sk Štandardná Doprava" je rýchlejšie a bezpečnejšie ako "Čína Príspevok small packet", a možnosť straty balíkov je nižšia. Sme poskytujú nielen kvalitný tovar, ale aj vysoko kvalitné logistické služby, čo je dôvod, prečo naše ceny sú vyššie ako v iných predávajúceho. Medzinárodné Kupujúceho, vezmite Prosím na Vedomie: Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Štítky: touran, tlačidlo pre vw tiguan, passat b6, vw polo cup, plastové koncovky drôtov, sharan, dievča auto mýta, mk6, passat b7, golf mk iv.


( 3 Hodnotenie )

Počet