RFID Kopírka Rozmnožovacie ID 125KHz NFC Čítačkou Spisovateľ IC 13.56 MHz Šifrované Programátor USB Typ Kópiu UID Karty A Tag 1PCS

€23.87


RFID Kopírka Rozmnožovacie

Čo môže tento stroj robiť?

Tento stroj môže kopírovať IC Karty UID do UID re-writtable karty; možno kopírovať karty 125KHZ/fob číslo do T5577 fob/karty; crack je kódovaný IC kartu a zobraziť, čo info napíšte vnútri.

Aplikácia, vrátane Kontroly Prístupu karty, Výťah Karty, Hotel Keycards atď.

Tento stroj je určený pre technické, takže ak nie ste oboznámení s RFID prosím, nekupujte ho. Naše vlastnosti: 1. Veľmi jednoduché funkcie, budete vedieť, ako ju používať pre jednoduchú funkciu, keď váš prvý pohľad vidieť vybaviť; 2. Vo vnútri našich stroj tam má hlas vysielania vo vnútri, hlasné a jasné, aby sa vám dobre počúvať; 3. Podpora frekvencia: 125KHz, 250KHz, 375KHz, 500KHz, 625khz, 750kHz, 875KHz, 1000KHZ, 13.56 MHz (ISO1443A/B) 4. Rýchle dodanie, budeme vždy používať najviac rýchly spôsob, ako prezentovať tento dar pre vás.

Ako čítať a písať normálne RFID karty?

1. Stlačte tlačidlo "on/off" tlačidlo.

2. Dajte karty na zadnej strane kopírka. Kopírky bude zobrazovať "Waring" stránky. Stlačte tlačidlo "ok"

3. Dajte karty na zadnej strane kopírky a stlačte tlačidlo "scan"

4. Kopírky bude skenovať a zobraziť číslo karty.

5. Dal jeden zapisovať T5577(125khz zapisovať čip) alebo UID(13.56 mhz zapisovať čipovej) karty na zadnej strane kopírky a stlačte tlačidlo "Zapísať"

Ako prelomiť šifrovanie 13.56 Mhz karty?

Keď 13.56 mhz karty majú šifrované, je potrebné pomocou softvéru crack karty. Tento super RFID kopírka crack väčšina šifrovanie karty. (prosím, nepoužívajte ju robiť nelegálne veci!)

1. Pripojte prístroj k počítaču pomocou kábla USB.

2. Potom môžete zobraziť a otvoriť softvér na vašom počítači.

3. Stlačením tlačidla OK zadajte kódovanie programu.

4. Stlačte tlačidlo "Čítať" začať dešifrovanie

5. Na "√" znamená dešifrovať uspeje, "X" znamená zlyhanie.

Keď 13.56 mhz karty majú šifrované, je potrebné pomocou softvéru crack karty. Tento super RFID kopírka crack väčšina šifrovanie karty. Spýtajte sa, prosím, náš tím pre softvér, keď si kúpite náš stroj, ak nie je, ale z našej strany náš softvér nepodporuje vášho zariadenia.

1. Robí tento stroj podporu HID?

Nie, toto nechcem podporovať HID, prosím, nesnažte sa bezva HID kartu alebo kopírovať karty HID.

2. Má svojho auta obsahujú akékoľvek batériu vo vnútri?

Nie, naše kit nemajú batéria v cene, budete musieť kúpiť 4 ks AAA batérie, lokálne a dať vo vnútri, aby sa tento stroj slovo. 3. Ako dlho si posielať ak budem venovať mojej objednávky? Normálne, budeme loď sa v ďalší deň, pretože máme všetko je na sklade, ale ak niekedy zásob uteká, budeme vždy vysiela do 3 pracovných dní!

4. Aké služby dostanem od vás, ak som sa stal vaším zákazníkom?

Newbega je odborník RFID produkty výrobcu najmä na základe B2B, ak budete potrebovať pomoc, naše po-predajný tím ochotní pomôcť vám do 24 hodín. Ak budete potrebovať technickú podporu, prosím voľne napíšte nám.

Štítky: prenosné kreditnej karty, čítačky a spisovateľ, nfc nálepka, ntag216 nálepky, tlač stroj na písanie, rfid tag, kopírky rfid, Proxmark3, ip68, mfrc 522, nfc čitateľa.


( 1 Hodnotenie )

Počet