TULCAR Menič 1200W 2500W Modifikovaná Sínusová Vlna DC 12V AC 220V 230V 240V LCD Displej

€58.65


Funkcie

- Vysoká kvalita DC na AC modifikovaná sínusová vlna. - Hlavný ovládací čip prijíma high-speed a stabilné MCU, inteligentné ovládanie, AC výstupná frekvencia je presnejšie a práce je viac stabilný. - Viaceré ochranné funkcie: vstup pre nízke napätie vypnutia ochrany, vstup vysoké napätie vypnutia ochrany, batérie vysokého a nízkeho napätia, alarm, ochrana proti preťaženiu, výstupná skratová ochrana, prehriatiu ochrana. - Automatické obnovenie funkcie: Keď sa vstupné vysokého napätia alebo nízkeho napätia vypnutie, menič automaticky obnoviť výstupné napätie po vstupného napätia sa vráti do normálneho stavu, Keď prehriatiu ochrana, menič automaticky obnoviť výstupné napätie po vnútorná teplota meniča je znížená. - Funkciu Soft start, že je jednoduchšie spustiť náklad a zníženie vplyvu na domáce spotrebiče. - Bzučiak pripomienka prístroj, akonáhle ochrany meniča je aktivovaná, bzučiak zaznie alarm, ak chcete pripomenúť ľudí. - Širší rozsah vstupného napätia: 10-16V - Eloxovaný hliník vec, ktorá má nielen krásny vzhľad, ale má tiež dobrý odvod tepla výkon, odolnosť proti opotrebeniu, izoláciu a odolnosť. - Dual intelligent regulácia teploty ventilátor znížiť zbytočné plytvanie energie batérie; Keď je vnútorná teplota meniča ≥45±5°C, ventilátor začne pracovať. - LCD displej, ktorý ukazuje, vstupné napätie výstupné napätie a prúd, pracovná teplota vo vnútri meniča. - Skrutkovacie svorky. Zásuvné konektor pre kábel na jednoduchú výmenu.

Špecifikácie

Trvalý Výkon: 1200W Nárast Výkon: 2500W DC Vstupné Napätie: 12V AC Výstupné Napätie: 220~240V AC Výstupná Frekvencia: 50 hz (AC) Výstup Hd: Modifikovaná Sínusová Vlna AC Vstupné Napätie: 220~240V AC Vstup Frekvencia: 50 hz Priebeh skreslenie: THD

Q1, Ako si vybrať vhodný invertor ?

Ak vaše zariadenie je odporové zaťaženie, ako sú: žiarivky,rýchlovarná kanvica, bude to ok, ak chcete vybrať upravené vlna invertora. Ale ak je induktívne zaťaženie alebo kapacitné zaťaženie, čistá sínusová vlna invertor je jediná možnosť. Tu je niekoľko induktívne zaťaženie pre váš odkaz: presné nástroje, klimatizácia, chladnička, kávovar, počítač atď.

Q2, Ako vybrať kapacita batérie založené na čas používania zariadenia?

Pracovná doba = kapacita batérie * napätie batérie *0.8/výkon záťaže (H= AH*V*0.8/W) Elektriny a strát a stav batérie nie sú považované za, tak hodnota je len pre referenčné účely.

Q3 Je tam žiadne dovozné clo, poplatky alebo dane?

Predajná cena sa nemusia zahŕňať daň a dovozného cla, poplatkov. Produkt, ktorý sa dodáva z Číny do vašej krajine môže mať dovozného cla, poplatkov. Kontaktujte prosím váš miestny alebo colnému úradu na ďalšie informácie.

Štítky: sr2ez, 12v 1500w, squier, 240v invertor, 220V AC, 600w siete kravatu invertor, 36v menič, radič invertor edecoa, výkon solárneho invertora čistá sínusová, invertného čistá sínusová.


( 1 Hodnotenie )

Počet