SOPHITINA Štvorcové Prst Čerpadlá Vysokej Kvality Originálne Kožené Pohodlné Námestie Päty Módne Zmiešané Farby Topánky dámske Čerpadlá SO302

€41.01


SOPHITINA Štvorcové Prst Čerpadlá Vysokej Kvality Originálne Kožené Pohodlné Námestie Päty Módne Zmiešané Farby Topánky dámske Čerpadlá SO302

1.Upozorňujeme, že veľkosť chyba bude 1-3mm, pretože ručne.ak vaše nohy sú úzke a tenké,prosím, zvoľte menšiu veľkosť, jeden ako zvyčajne, veľkosť,; ak vaše nohy sú tuku a široký,prosím, vybrať si väčšiu veľkosť jedného, než je obvyklé. 2.Naša veľkosť je štandardná veľkosť,prosím, zvoľte svoj normálnej veľkosti.ak máte akékoľvek veľkosť problém,Prosím, kontaktujte ma pred objednávke.

Štýlové a pohodlné námestie hlavou dizajn, elegantné a pohodlné. S kovovými uzávermi, zobraziť rôzne krásu.

Pohodlný vo vnútri, pot-absorbent

Silné päty intímne dizajn, viac stabilnú chôdzu

Tip SOPHITINA

Otázka jeden:Veľkoobchod a drop shipping sú obe privítali? Pre veľkoobchod,poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo. Pre drop shipping ,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. Otázka dva:Ako môžem sledovať stav mojej zásielky? Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo. Otázka tri:Čo mám robiť, keď nákup ochrany čas uteká? Ak váš nákup ochrany je čas beží von. kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť.Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet .

Oznámenie

Po prvé:Ako v procese tvorby naša obuv je lepidlo,tam bude trochu lepidla na topánky,Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo,ale to nemôže úplne vyhnúť,venujte Prosím pozornosť. Po druhé:trochu závit na topánky je bežným javom, najmä pre topánky.Nebude to mať vplyv na kvalitu.Ak si mysli, že veľmi veľa,prosím, dvojité myslíte, že pred uskutočnením objednávky. Po tretie:Budeme kontrolovať veľkosť starostlivo pre vás po vašej objednávke.Ale ako veľkosť je založené na rôzne nohy, tvar,šírku a dĺžku.Je veľmi ťažké pre nás zárukou veľkosť bude úplne fit.Musíte na seba vziať riziko,Vďaka.

Štítky: topánky sophitina, mary jane originálne kožené topánky, stiletto, Podpätky, junior sandále kože, jane mary, leathet topánky ženy, bar mary jane podpätky, mari jane topánky, talianskej obuvi a taška nastaviť na party u žien.


( 1 Hodnotenie )

Počet