Nepremokavé Sprchovací Záves, Koberec, Kúpeľňa Domov Hotel Luxusné Snehuliak Zajaca Strom Tlačené Formy-Doklad, Wc Kryt Tri-kus

€3.43


Sprchový Záves, alebo Vianoce Wc Kryt -- ornament prináša čistý pocit, vašu kúpeľňu s tejto krásnej sprchový záves, jednoduchý a moderný geometrický vzor tlač vzorov.

Funkcia Vykonané odborne vybraná a dôkladne testované polyesterové tkaniny, to môže vydržať vlhkom prostredí kúpeľne. Voda pošmyknutia a rýchlo schne. Udržiavať čistotu vášho domova a čerstvé. Má ideálne vážený lem, vystužené hore hlavu a hrdzu dôkaz kovových dierok. Sprchový záves ľahko sa čistí--Stroj umývateľný v studenej vode. Udržať wc čisté a svieže.

Špecifikácie Typ: sprchový záves, wc kryt, footcloth Materiál: polyester Farba: červená Funkcia: dcor, rozdelenie miestnosti, antikorózne Vzor: Vianočné snehuliak, králik, strom Množstvo: 1pc alebo 3ks Veľkosť: Mat: 45cmx75cm / 17.72"x29.53" Opony: 180cmx180cm / 70.87"x70.87"

Priateľské Tipy Ak je zlé počasie alebo prírodná katastrofa nastane, bude produkt nie dodať na čas. Dúfam, že sa vám ťa, odpusť mi. Vezmite prosím na vedomie, že mierne farebný rozdiel by mal byť prijateľný vzhľadom na svetelné a displeja.

Sľub Ak výrobok má akékoľvek problémy s kvalitou, prosím neváhajte a kontaktujte nás, pomôžeme vám vyriešiť problém, ako rýchlo, ako je to možné.

Balenie zoznam: 2 ks wc rohože ALEBO

1pc opony

Štítky: pre domáce, koberec, kúpeľňa, africké opony sprcha, bambusové vlasy uterákom, persiana, držiteľ luxusná kúpeľňa príslušenstvo, koberec, kúpeľňa nastaviť, luxusná kúpeľňa dreva, kryt sedadla wc, záves pre live priestor.


( 1 Hodnotenie )

Počet