MultiView Pokročilá Vedecká Kalkulačka Počítacie Nástroje pre Študentov, Office Nový Príchod

€19.91


MultiView Pokročilá Vedecká Kalkulačka Počítacie Nástroje pre Študentov, Office Nový Príchod

Popis: Popis Výrobku:

Navrhnutý s jedinečnými funkciami, aby ste mohli zadať viac ako jeden výpočet, porovnanie výsledkov a preskúmať vzory, to všetko na jednej obrazovke. Zadajte a zobrazenie výpočtov v spoločnom matematický zápis pomocou MathPrint režim, vrátane skladaných frakcie, predstaviteľov, presné odmocniny a viac. Rýchlo zobraziť zlomky a desatinné miesta v alternatívnej formy pomocou prepnúť tlačidlo. Prejdite cez predchádzajúcich záznamov a skúmať kritické vzory, ako aj zobrazovanie a vkladanie do nového výpočtu. Preskúmať x, Y tabuľka hodnôt pre danú funkciu a automaticky alebo zadaním konkrétnych x hodnoty.

Silný, štyri-line vedeckú kalkulačku scientific calculator na strednej škole matematiku a prírodné vedy prieskum. Navrhnutý s jedinečnými funkciami, aby ste mohli zadať viac ako jeden výpočet porovnávať výsledky a preskúmať vzory všetko na jednej obrazovke. Zadajte a zobrazenie výpočtov v spoločnom Matematický Zápis pomocou MATHPRINT Režim vrátane skladaných frakcie predstaviteľov presné odmocniny a viac. Rýchlo zobraziť zlomky a desatinné miesta v alternatívnej formy pomocou Prepnúť Tlačidlo. Prejdite cez predchádzajúcich záznamov a skúmať kritické vzory, ako aj zobrazovanie a vkladanie do nového výpočtu. Preskúmať x y tabuľka hodnôt pre danú funkciu a automaticky alebo zadaním konkrétnych x hodnoty. Napájací Zdroj(s): Batéria Solárne Displej Zápisu: Číselný Počet zobrazovaných Číslic: N/A Zobrazenie Znakov x Zobrazenie Riadkov: 16 x 4.Jednotka : Každý

Kľúčové Vlastnosti:

Štyri-dvojriadkový displej

Jedno - a dvoj-variabilný štatistiky

MathPrint funkcia

Frakcia/desatinné konverzie

Krok-za-krokom zlomok zjednodušenie

Upraviť, vystrihnúť a prilepiť položky

Solárne batérie, napájaný

Vhodné Pre:

Všeobecné matematika

Pre-Algebra

Algebra 1 a 2

Geometria

Štatistiky

Všeobecné vedy

Biológia

Chémia

Balenie Obsahuje: 1 x Kalkulačka

Štítky: hdmi multiview, kalkulačka pro zadarmo, zálohovanie hdd, calcul, ms rpm kalkulačka, 12 miestne kalkulačka, funsa kalkulačka casio, kalkulačka citizen, grafické programovanie kalkulačka, voda kalkulačka.


( 1 Hodnotenie )

Počet