Agátový Dreva Magnetické Nôž Blok Držiak Univerzálny Stojan Bez Nožov pre kuchyňa

€27.64


ELEGANTNÝ DISPLEJ: Prečo námahou s zostanem priemer noža, keď môžete zobraziť jednu z týchto krásy? Vyrobené z prírodného dreva agátu, náš dreva nôž stojan je rovnako štýlové, ako je to funkčné! SILNÝ & ROBUSTNÝ: Keď sa zobrazí pekne na dosku, drevo držiak noža je spoľahlivo silné. Bambusové drevo je tiež neuveriteľne ľahko sa čistí, 100% trvalo udržateľný & bezpečné pre použitie v kuchyni. BEZPEČNÉ NON-SLIP BASE: Skončil s protišmykových plstené podložky na dne, náš dreva nôž blok je bezpečnejšie používať na klzkom pultov než bežné bloky. Žiadne ďalšie približovanie dreva, pošmyknutia, posuvné alebo hojdanie okolo! SILNÝ MAGNET: super silu skryté magnet postavený v tejto dreva nôž blok bez nože čerpá kovové tip kuchynský nôž, keď je vložená, takže je jednoduchšie, rýchlejšie & bezpečnejšie uloženie nožov.

Vysoká Kvalita Dreva Agátu Držiak Noža

Jednoduché používanie:

Šikovný technológia vám umožňuje rýchlo vložiť a odstrániť nože, udržať si bezpečnejšie pri varení v kuchyni. Je to oveľa jednoduchšie uloženie všetkých vašich nožov.

Ant-Bakteriálne:

Vyrobené z udržateľný dreva, magnetické nôž palube je tiež dependably silné. Prírodné drevo je jedlo bezpečné, prirodzene antibakteriálne a neuveriteľne ľahko sa čistí.

Priestor Displeja:

Hľadáte najbezpečnejšie, najbezpečnejší spôsob, ako pridať priestor na vaše zásuvky? Môžete si byť istí, kuchyne magnet zostane silný pre život, robiť to najlepšie priestor-úsporné riešenie vaše peniaze môžete kúpiť.

Dokonca sme opustili všetky drevené nôž displeja, stojan holé, prináša kus, ktorý je pohodlné, praktické a ozdobne štýlové. Čo viac dôvodov potrebujete umiestniť nákup s dôverou?

Ak bezpečnosť, kvalita a spoľahlivosť sú dôležité, keď príde na výber perfektná kuchyňa essentials, ste presne tam, kde potrebujete byť. (nože NIE sú súčasťou)

Štítky: poháre držiak dreva, držiteľ kuchyňa, blok polica, 8 v nôž šéfkuchára, taška nôž, mi magnetické bloky, držiak noža, AGÁTOVÝ, kai magnetické nôž blok, obchodné magnetický držiak noža.


( 3 Hodnotenie )

Počet