10-Pack D Krúžok Kravatu Nadol Krúžok Zaťaženie Kotvy Trailer Kotvy Kované Upínací Krúžok, Povrch Podlahy Mount Kravatu Nadol Krúžok

€11.56


D Krúžok kravatu pády s pozinkovanej železnej konštrukcie pre pevnosť a dlhú životnosť, zvládne zaťaženie až do 1200 libier za krúžok.

zaťaženie kotvy pútacie oká sú vyrobené z výnimočne ťažkých pozinkovaného železa, aby sa zabránilo korózii a hrdzi.

D krúžok kotvy pridať pohodlný kotviaci bod pre laná, bungee šnúry alebo popruhov. Široko používaný ako tie-down kotvy na nákladné automobily, snímače, kajaky, Štvorkoliek, karavany, dodávkové automobily, lode a prívesy, sú šikovný ako wall háčiky v organizovaná garáže, sklady a dielne rovnako.

Kravatu nadol krúžok funguje na akomkoľvek povrchu alebo podlahy. Tieto D krúžky sa dodávajú s montážne držiaky ale nie skrutky. Odporúčaná inštalácia by sa s skrutky 1/4 cm priemer kola, aby sa zmestili na 9/32inch otvory na svorky.

Akonáhle sú tieto D Krúžok sú namontované, môžete ich použiť ako tiedown kotvy pre motocykel popruhy, bungee šnúry, tarp popruhy, malé reťaze, ratchet a cam popruhy, laná a iné kravatu-pády. ideálne pre zabezpečenie kajaky, Štvorkoliek a iných powersport vybavenie, bicykle, chladničiek a podobných spotrebičov, dodávka a presúvaní krabíc, kempingové vybavenie, atď.

Špecifikácie:

Typ: Upínací Krúžok

farba: strieborná

Materiál: pozinkovaná žehlička

veľkosť: 4.5x3.2x0.5cm

Obsah Balenia:

10 * Upínací Krúžky

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: kotva truck, anker život q30, plastový krúžok pre ženy, kotva prípojného vozidla, bičovanie prípojného vozidla, opona forge, kvetináč forge, termostat časovač, mppt 60hz, forg.


( 0 Hodnotenie )

Počet