SONSPEE Kawaii Moose Zvierat Harajuku Zábavné jeleň Muži Ženy unisex 3D Oblečenie T-Shirt Streetwear Top Tees Plus Veľkosti 6XL iny tričko

€9.09


Vitajte na SONSPEE obchode!

Dobrý deň!všetci!

Existuje niekoľko tipov, pred vami, aby z tohto obchodu,je pre vás dôležité, aby poradí,tak dúfam, že ste si pozorne si prečítajte:

1) Materiál :všetky naše šaty sú vyrobené z polyesteru a spandex, nie bavlny ,3D vzor len možné vytlačiť s dobrou kvalitou a na tento materiál;

2) Vzor :obraz vytlačený na oboch stranách,to znamená, že predná strana je rovnaká ako späť;ak chcete nich rôzne,prosím, kontaktujte nás pred vami, aby(pre po zadaní objednávky,budeme tlačiť ich na oboch stranách,viac vysvetľuje, po ktorý je unuseful),alebo si môže vybrať, prispôsobiť DIY oblečenie.

3) Prispôsobiť oblečenie :Ak chcete Prispôsobiť svoje vlastné 3D oblečenie,prosím, pošlite nám fotky alebo photoes skôr ako zadáte objednávku.Samozrejme, ak sa fotografia je väčšia ako 1000*1000 pixelov, tlačová efekt bude veľmi dobré. Jasnejšie obraz, lepšie tlačené účinok.

4), Farba Upozornenie :Všetky naše fotky online sú oblečenie omietkami,sme print oblečenie podľa tohto obrázku,môže byť trochu mierne odchýlky farieb vzhľadom na osvetlenie účinok počas fotografie odber alebo uchádzač je sledovať nastavenie, je to nevyhnutné. Skutočné položka bude vyzerať rovnako ako obrázky;Ak ste perfekcionista,buďte opatrní pri objednávke.

5) Dropshipping : Sme factory outlet a podporu drop shipping. Ak potrebujete predávať naše produkty ponúkame vám obrázky bez vodotlače.ak budete kupovať veľa kusov,môžeme vám najlepšiu cenu,na akékoľvek otázky, kontaktujte sa s nami.

6) Veľkosť : Porovnať detail veľkosti s vy, prosím, dovoľte 1-2cm líši vzhľadom na ručné meranie .Tieto sú veľkosti grafu :

1:T-shirt/Tričko

SONSPEE Kawaii Moose Zvierat Harajuku Zábavné jeleň Muži Ženy unisex 3D Oblečenie T-Shirt Streetwear Top Tees Plus Veľkosti 6XL iny tričko

Štítky: harajuku štýl, gingham sukne, piano mikina, noviny tričko, hologram sukne, cinnamorol, kawaii tričko, muži streetwear, jeleň top, antrax.


( 1 Hodnotenie )

Počet