JINAO Hip Hop Nový Štýl Male Micro Pave Kubický Zirkón Náhrdelník Všetky Ľadový Von Zlatá Farba Bling Šperky Kubánskej Chain20" 24" 30"Dĺžka

€36.93


Značka úvod JINAO je naše exkluzívne značky a špecializujeme sa v oblasti módy a kvalitné výrobky. Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom kvalitné produkty a najlepšie služby. JINAO-Záruka 1. Výrobky sa predávajú v novom stave, 2. Budeme aj naďalej v kontakte s vami pred a po nákupe. 3. Ak dostanete tovar a nie sú spokojní s našimi výrobkami, sme sľúbili 90-dňová záruka. Po-predajný servis, Sme sa udržať v kontakte s vami pred a po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, prosím, nechajte nám odkaz. Budeme reagovať na vás v priebehu 12 hodín. Description: (1)Stav:100% zbrusu nový (2)materiál:Meď, CZ Kameňa (3) Krásny dizajn a vynikajúce spracovanie. (4) Módy v Európe a USA trh. (5) Spoľahlivá kvalita a rozumná cena.Máme profesionálne QC tím kontrolovať každý výrobok dôkladne (6) môžete kombinovať všetky produkty, čo chcete (7) reťaz dĺžka:20-palcový,24 inch,30inch. Obrázky Zobrazenie:

Štítky: reťaz ľad sa, reťaz hip hop šperky, collier zlato, punk rock, hinduistickí nálepky, hiphop mužov, HIP HOP, cool zlatý náhrdelník, ice plesne, reťaz kubánskej.


( 0 Hodnotenie )

Počet