TÝŽDEŇ UV Liquid Plný Lepidlo Screen Protector Samsung S10e s rezacím zariadením S10 Plus Úplné Pokrytie Tvrdeného Skla pre Huawei Mate 20 Pro P30 Pro Film

€8.55


Prosím, pozrite sa na video na vašom počítači, mobile Aplikácie nepodporuje prehrávanie videa, alebo môžete kontaktovať nás získať video.PLS!!!

Upozornenie:

1. Sklo je prípad priateľské štýl, nemôže pokryť celú obrazovku ( Tam je asi 2 mm medzery na okrajoch) , Ak máte prípade, neovplyvní vás na použitie.

2. Sklo je na celej obrazovke štýl, môže sa vzťahovať na celú obrazovku ,mobilný telefón prípade bez okrajov na obrazovke môže byť použitý.Pozrite si obrázok nižšie.Prosím, pozrite si porovnanie diagram.

3. Odporúčam vám kúpiť si celú obrazovku štýl , pretože to môže úplne ochranu obrazovky pred poškodením, inštalácia efekt bude lepší.

Pripomienky:

1) Prosím, pozrite sa na video vyššie, než nainštalujete túto protector! (Veľmi dôležité)

2) Ak si myslíte, že protector nie je v najlepšej pozícii, môžete prispôsobiť uhol ochranný film pred použitím lampy.

3) nie je prísne požiadavky na lepidlo použitie. Odporúča sa, aby mali používať všetky lepidlo.

4) Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

Funkcie: 1. Jednoduché použitie a môžete ju znova použiť.

2. Na celú obrazovku a v prípade priateľské dva štýly, pre si môžete vybrať, myslím, že tam je vždy akousi sa vám páči.

3. Inštalácia nástroja je ucelený súbor a je veľmi ľahké sa naučiť . Tak dlho, ako sa môžete pozerať videá pozorne, je to veľmi jednoduché začať.

4. Sklo má dobrý ochranný účinok. Je plne lepidlo a citlivé bez bodka . To cíti rovnako ako holé kovové.

5. Anti-scratch, súkromie, 3D full kryt, HD, anti-výbuch, anti-odtlačkov prstov olej povlak, vyhnite sa miestam a znížiť odtlačky prstov na obrazovke

Ako nainštalovať:

1) Použitie fólie súpravu na čistenie utierať telefón čisté.Potom pretrite displej telefónu s naše vlastné odtlačkov prstov olej.

Môžete sa obrátiť na štvrtom kroku v našej príručke.

2) Miesto nálepky cez otvor v handset. Držať tlačidlo otvor s menovkou.

3) Umiestniť vlastné lepidlo kvapky na ploché, čisté a bezprašné sklo screes. Odporúča sa, aby lepidlo sa naleje úplne. Prebytočné lepidlo môže byť súknom pred zapnutím svetla. Lepidlo môže byť iba množstvo a nemôže byť oddelené.

4) lepidlo, ktoré kvapky na obrazovke nemôže mať vzduchové bubliny, ak je vzduchová bublina, použite ihlu do pierce vzduchovej bubliny a uvoľnite vzduchu.

5) Odstráňte uvoľnenie film od ochranný film a miesto sklo na obrazovke, tak, že sklo kontaktov lepidlo a jemne prevody sklo do vhodnej polohy. Nie výťah skla a nechajte skla, ktoré je oddelené od lepidla (veľmi dôležité).

6) Počkajte asi 30 sekúnd nechať lepidlo pomaly šíriť a úrovni.

7) Ak je lepidlo pretečeniu, utrite čistou handričkou. Po kontrole, uchovávaní kritériá pre mobilného telefónu tvrdeného film, lampa by sa obrátil a späť trikrát okolo okraja telefónu, a po 3 sekundách úvodnej vytvrdzovania (nie v strede), okraj lepidlo by mali zmiznúť znovu, až kým lepidlo prietokov. (Zabrániť biele okraje alebo dlhé bubliny na hrany)

8) Počkajte na odvod spalín na dokončenie. Po lepidlo pretečie, čisto a polohy štandard z tvrdeného film je uspokojivá, zapnite svetlo. Inak zvyšky materiálu.

Nové modely: Samsung S10 / S10Plus / S10e

Dôležité tipy pre S10 a S10plus inštalácie (veľmi dôležité): Lepidlo suma: Nalejte väčšina lepidlo do výšky. Utrite prebytok lepidla po lepenie na sklo (hlavne na okraji telefónu). Potom použite svetla na výslednej fotografii hornej časti telefónu (1 minúta). Potom priložte odtlačkov prstov ak chcete odblokovať časti a jemne zatlačte ho na squeeze out prebytok lepidla, potom svetlo je. týmto spôsobom,lepidlo odtlačku prsta odomknúť časť nebude príliš hrubé Potom aktualizovať váš systém na najnovšiu. Zapnúť náhodný dotyk ochranu a citlivosť na dotyk. Potom re-enter, ak nemôžete nahrávať, môžete zmeniť na iný prst. Niektorých ľudí odtlačky prstov nie sú veľmi jasné, takže odblokovanie je pomalý, Niektorí ľudia nemôžu ani odomknúť, prosím, pochopiť, alebo zmeniť inej finge

Štítky: galaxy s rezacím zariadením s10 screen protector uv, mate 20 protector pro, fotoaparát chránič oppo a9 2020, s9 uv, sklo huawei p30, film s10e, lure shad mäkké, sklo s10e, s10 lepidlo tekuté sklo, galaxy s rezacím zariadením s10 tekuté sklo.


( 1 Hodnotenie )

Počet