Nálepky Kuchyňa-kuchynské pracovné Dosky PVC Samolepiace Mramoru Nálepky Nepremokavé Dekoratívne Kabinetu Tabuľka Nábytok Dekor PVC Nálepky.

€10.94


Popis výrobku Materiál: Vinyl PVC samolepiace Tapety Metrika veľkosti: 3m / 5m / dĺžka 10 m *0,6 m šírka Nohy veľkosť: 9.84 ft / 16.4 ft / 32.8 ft dlho, *1.97 ft šírka Funkcie: samolepiace, vymeniteľné, Nepremokavé, olej-Dôkaz Pozornosť Prosím kúpiť dostatok kotúčoch v čase, uistite sa, že pochádzajú z rovnakej dávky, aby sa zabránilo farebný rozdiel. (rôzne príkazy rôzne dávky) tapetu dostanete môže mať nejaké vrásky na ňu, alebo oboch koncoch, ale nemajú vplyv hľadá po nalepení na stenu. Farebné Tóny sa môže líšiť V rôznych monitor a pod inom svetle. Pre rovnaký druh tapety, ak si kúpite 2 kusy , tovar vám bude vrátená, jeden dlhý valec na dodanie.

Pre zákazníkov z Európy alebo Ameriky , vám pošleme balík express (ako DHL, UPS alebo Fedex...atď) v prípade vašej objednávky je nadváhou. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky, ako ste objednávku.

Mimochodom, ak sa vám páči náš obchod, Prosím, pridajte si náš obchod do Obľúbených Obchodov, môžete si našu Novú príchodu a Zľavy informácie v čase. FAQ:

1. Ako dlho budem mať pozemok?

Zvyčajne potrebuje asi 2 týždne až 4 týždne. Ak vaša krajina sa viac ďalej, dodacia lehota bude dlhšia.

Dropshipping prosím vyberte ePacket / Sopuch.sk zásielky metóda. Bude to rýchlejšie.

Ak zásielku musí byť doručená do 20 dní, prosím, kontaktujte nás.

2. Môžem dostať náhradu, ak som nedostal to v čas doručenia?

Áno, samozrejme. Ak je pozemok je stratený alebo poškodený, prosím kontaktujte nás.

3. Ak som dropshipping, čo môžete ponúknuť na mňa?

1. VIP prepojenie.

2. CSV alebo iný dokument je povolené.

3. Ponúkame vám najlepší spôsob dopravy s 20 dní pôrodu.

4. Viac zľavu, ak ste našich starých zákazníkov. 5. Pridať naše Whatsapp alebo Wechat pre rýchly servis.

6. Odporúča dobré produkty vo vašom obchode.

Štítky: 3d poschodí nálepky, ika nástenné zrkadlo, 3d rose dlažieb, miracullum samolepky na stenu, zmrzlina nastaviť, rozbiť stenu-nálepky, steny papiere domova krajiny, kúrenie v kočíku, šaty pvc, kuchynský nástroj.


( 2 Hodnotenie )

Počet