15 Ks Medi Bicykli Ventil Bicyklov Čerpadlo Adaptér Set Nafukovacím Converter Konektor DV/SV/AV Adaptér Súprava Pre Cestnú MTB Bike Pneumatík Ventil

€3.12


Popis:

- Pokrýva všetky potreby: s rôznymi bicyklov čerpadlo adaptér súprava, môžete upraviť nevhodné ventily vzduchu čerpadlá alebo čerpacie stanice kompresory. Pre použitie v aute kompresora, francúzsky požičovňa ventil (Presta ventil), Schrader na Dunlop, Sclaverand na Dunlop.

- Meď: Okrem 2 tvrdé plastové ventily, všetky tieto univerzálne cyklistické doplnky, cyklistické doplnky sú vyrobené z medi, ktorý je mimoriadne odolný proti korózii a trvanlivé. Vďaka vysoko kvalitné spracovanie, súbor bude dlho spoločník.

- S organizátorom box, určite nie zaberajú veľa miesta v záchrannej batožiny. Ale môže byť veľmi užitočné v prípade prípadu. Nestratíte po ich použiť, takže budete mať nich rokov.

- Ventil ihlu na lopty čerpadla (dĺžka cca. 40 mm) s závit pre futbal, volejbal, basketbal, nafukovacie matrace a oveľa viac. S ventil adaptér súprava z Khomui môžete použiť nevhodné požičovňa ventil, auto ventil alebo čerpadlo vzduch ventil.

- Vynikajúci zákaznícky servis: Sme vám mohli ponúknuť elektronickú faktúru na vašej objednávky.

Špecifikácie:

Názov Položky: Požičovňa Ventil Adaptér

Typ: Požičovňa ventil skupiny

Tvar: Nepravidelné

Farba: Čierna+Zlatá

Materiál: Meď + Plast

Čistá hmotnosť: 51g

Brutto hmotnosť: 55g

Balenie Veľkosť: 15 x 5 x 3 CM

Poznámka:

- Tam by mohlo byť trochu chyba veľkosti pre ručné meranie.

- Farby odchýlky sa môžu líšiť v dôsledku rôznych nastavení monitora, prosím, láskavo pochopiť.

Balenie zoznam

Package Zahrnuté:

1 x sada 15Pcs Požičovňa Ventil Adaptér

Štítky: cyklus kolesa odtlačkový, valv, bezdušové, bolany vzduchu, ktm pneumatiky spp, elektrické medené zbernice bar, koleso čerpadla, požičovňa presta, plynový ventil schrader, bicykel valv.


( 0 Hodnotenie )

Počet