Fitness Legíny Pre Ženy Cvičenie Jeggings Športové Oblečenie Žien Sexy Push Up Bezšvíkové Legíny Žena Vysoký Pás Cvičenie Nohavice

€9.21


Funkcie To je skvelé pre cvičenie.Sexy a pekný vzhľad. To je elastický a pohodlný, ktorý je hoden, aby ste sami. Dôležité informácie Pre drop shipping by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a nenechá informácie o nás, ak by ste chceli Otázka 1: Koľko objednávok môžete zvládnuť za deň? Môžeme zvládnuť za 10 000 objednávok denne. Máme dosť ľudí. Otázka 2: páči sa vám dôjdu zásoby niektorých výrobkov? Máme vlastnú továreň, zásobovanie je veľmi dobrý, prosím, nebojte sa.Ponúkame vám veľkoobchodné ceny, či chcete nákup položiek vo veľkom. Otázka č. 3: Čo by ste mohli urobiť, keď sú výrobky prišiel rozbité alebo dokonca nemal prísť kupujúceho? Budeme opätovné dodanie alebo vrátenie peňazí vám, podľa aktuálnej situácie.

Veľkosť

S Wasit:54CM Hip:68 CM, Dĺžka:80 CM

M Wasit:60 CM Bedrá:76 CM Dĺžka:86 CM

L Wasit:64 CM Bedrá:84 CM Dĺžka:93 CM Kupujúcemu Oznámenie 1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme! 2. Veľkosť je Ázijských veľkosť, Menej ako Európsky kód / kód NÁS 3. 1-3 cm chyba je možné.(Ak si nie ste istí, veľkosť, prosím, kontaktujte nás pred platbou.)

Štítky: trishun, usb mi1, usb j32, parochňa hum, parochňa gia, polievka 5l, usb gc8, usb e61, usb m25.


( 2 Hodnotenie )

Počet