Pánske Cyklistické Dresy Sady Letných Pro Team 2021 Horský Bicykel Oblečenie Mtb Nosenie Cyklistické Oblečenie Pre Mužov, Jazda Na Bicykli Nastaviť Krátky Rukáv Vyhovuje

€24.68


Dobrá Správa

Môžete získať 1 páry cyklistických ponožiek, ako dar pre vás, ak ste objednávku z decembra 1th to12th. Náhodné Farby, mať šancu!

modname=ckeditor Pánske Cyklistické Dresy Sady Letných Pro Team 2020 Horský Bicykel Oblečenie Mtb Nosenie Cyklistické Oblečenie pre Mužov, jazda na Bicykli Nastaviť Krátky Rukáv Vyhovuje Jersey Funkcie: 1. Textílie:100% Polyester, odvod a anti-mikrobiálne, quick-dry a priedušná. chladný pocit, hladké, pohodlné a mäkké. 2. Späť 3 vrecká: k Dispozícii sú 3 vrecká na zadnej strane cyklistika dres, môžete dať do fliaš na vodu, telefón,ect. 3. Značka zips: Vysoká kvalita LEOBAIKY Značky zips, celý zips neviditeľný dizajn, vyzerá viac pekné, hladké bez bloku. 4. Reflexné pásky: 2 ks reflexné pásky na stred vrecku. Aby ste byť bezpečnejšie pri jazde v noci. 5. Lem Anti-slip pás: anti-sklzu, v blízkosti-fit dizajn, aby vaše jazdecké byť viac zadarmo aj v prípade Intenzívneho cvičenia. 6. Plný sublimačná s Italia atramentu. Šortky Funkcie: 1. Materiálu: 80% Polyester & 20% lycra, hladké, odvod a anti-mikrobiálne, priedušná, vysoká pružnosť. 2. Nohavice nohy Anti-slip dizajn: anti-slip silikónovými pásikmi na dne, cyklistické šortky. v blízkosti-strih a pohodlné, aby jazda rýchlejšie a slobodu aj vtedy, ak Intenzívneho cvičenia 3. Plný sublimačná s Italia atramentu. 4. Gél Čalúnená: Najnovšie priedušná gélové podložky vnútri, cyklistické šortky, priedušné a pohodlné. Manžety rukávov Detaily:

Veľkosti: M,L,XL, 2XL, Len 4 veľkosť pre vybrať;

Špeciálne: šitie oka lyca, opaľovací krém / UV400, priedušný, rýchloschnúci

Rukavice Podrobnosti: Rukavice M, L, XL iba 3 veľkosti pre vybrať Anti-sklzu, Anti-cut, Shockproof Vhodné pre: cyklistika, rybolov, turistiku, camping, poľovníctvo ... ect, outdoor sports je Vhodný pre rodiny sezóna: Letné Balík, vrátane: Jersey X 1 Ks Šortky X 1 Ks Rukávy X 1 Páry Rukavíc X 1 Páry Šatku X 1 Ks (Dary) Funkcia: Rýchle sušenie 1. Vysoko Priedušná a superior wicking textílie výkon cyklistiku v konečnom dôsledku udržať vás suché a cool.Ešte ste spotený, cyklistika Jersey nikdy dodržiavať, aby vaša pleť. 2. S cieľom pomôcť hráčov, aj v tých nepriaznivých okolností môže udržiavať komfortnú teplotu a vlhkosť, a absolutórium potu, ktoré veríme, že budú tiež pomôcť dosiahnuť čo najlepšie. 3. môžeme mix veľkosť pre vás, ale musíte si nechať správu, keď ste na mieste, poradí, Ako "dresy XXL + nohavice XL + rukavice L + manžety M" (Poznámka: nohavice nie je podbradník-krátke !) Časté otázky: Prečo si Vybrať VEOBIKE /LEOBAIKY 1,VEOBIKE / LEOBAIKY je profesionálne outdoorové športy factory,Zamerať sa na bicykli viac ako 10 rokov. 2, VEOBIKE / LEOBAIKY v súlade s medzinárodnými štandardmi výroby. 3, VEOBIKE / LEOBAIKY už dlho registrované medzinárodných značiek, a populárny v Španielsku, Francúzsku a mnohých ďalších Európskych krajinách. LEOBAIKY je Britskej Značky. Prečo Naša cena je drahšie ako ostatné? Naše ceny sú primerané,nie Sme súťažiť o cenu, sme sa vykonáva len kvalitu. Sľubujeme, najlepšiu kvalitu pre vás.

Poznámka: Ručné meranie, môže byť 1-3 cm chybu, môžete sa obrátiť na tejto navrhované veľkosti grafu. Tieto je Ázijských veľkosť, ktorá je menšia ako Európske a AMERICKÉ rozmery. Skontrolujte svoj výber veľkosti na základe našich návrhov a veľkosti grafu. Ak neviete, akú veľkosť zvoliť, prosím, kontaktujte nás.

Predajné Miesta

1. Rýchle sušenie Textílie:

1. Vysoko Priedušná a superior wicking textílie výkon cyklistiku v konečnom dôsledku udržať vás suché a cool.Ešte ste spotený, cyklistika Jersey nikdy dodržiavať, aby vaša pleť. 2. S cieľom pomôcť hráčov, aj v tých nepriaznivých okolností môže udržiavať komfortnú teplotu a vlhkosť, a absolutórium potu, ktoré veríme, že budú tiež pomôcť dosiahnuť čo najlepšie. 3. môžeme mix veľkosť pre vás, ale musíte si nechať správu, keď ste na mieste, poradí, Ako " dresy XXL + nohavice XL + rukavice L + manžety M "

2. Reflexné:

Reflexné pásky: 2 ks reflexné pásky na stred vrecku.

3. Anti-slip dizajn: 1. Nohavice nohy Anti-slip dizajn: anti-slip silikónovými pásikmi na dne, cyklistické šortky. v blízkosti-strih a pohodlné, aby jazda rýchlejšie a slobodu aj vtedy, ak Intenzívneho cvičenia. 2. Lem Anti-slip pás: anti-sklzu, v blízkosti-fit dizajn, aby vaše jazdecké byť viac zadarmo aj v prípade Intenzívneho cvičenia. 3. Späť 3 vrecká: k Dispozícii sú 3 vrecká na zadnej strane cyklistika dres, môžete dať do fliaš na vodu, telefón,ect. Produkty, Údaje vykazujú Vysokú kvalitu LEOBAIKY Značky zips, celý zips neviditeľný dizajn, vyzerá viac pekné, hladké bez bloku. Textílie: 100% Polyester, odvod a anti-mikrobiálne, quick-dry a priedušná. Chladný pocit, hladké, pohodlné a mäkké. Späť 3 vrecká: k Dispozícii sú 3 vrecká na zadnej strane cyklistika dres, môžete dať do fliaš na vodu, telefón,ect. Reflexné pásky: 2 ks reflexné pásky na stred vrecku. Aby ste byť bezpečnejšie pri jazde v noci. Lem Anti-slip pás: anti-sklzu, v blízkosti-fit dizajn, aby vaše jazdecké byť viac zadarmo aj v prípade Intenzívneho cvičenia. Pre Šortky Materiálu: 80% Polyester & 20% lycra, hladké, odvod a anti-mikrobiálne, priedušná, vysoká pružnosť. Plný sublimačná s Italia atramentu. svetlé farby, nie zmiznúť. Nohavice nohy Anti-slip dizajn: anti-slip silikónovými pásikmi na dne, cyklistické šortky. v blízkosti-strih a pohodlné, aby jazda rýchlejšie a slobodu aj vtedy, ak Intenzívneho cvičenia, znížiť na koni odpor. Gél Čalúnená: Najnovšie priedušná gélové podložky vnútri cyklistické nohavice, priedušné a pohodlné.

Štítky: pánske obleky šatku, muži oblek, bicycl, mesto, horský bicykel, sunweb, mens obyčajný cyklistiku, cycl jersey, fox race, cervelo cyklistika dres 2020, muži šport oblek.


( 1 Hodnotenie )

Počet