Vianočný Stromček, Hviezda S LED Snowflake Projektor LED Korálky Projektor Svetlá LED Fáze Svetlá LED Snowflake Svetlo TEPLÉ Nočné Lampy

€4.08


Popis:

【Vysokej kvality materia] vyzýva: Táto hviezda Vianočný stromček vňaťou je vyrobené z ekologicky a prémiové PVC, a to je veľmi trvanlivé a stabilné. To je zabalený vo veľmi krásnej box, ktorý je vhodný ako darček pre vašu rodinu, priateľov, kolegov.

【Šumivé ozdoby] vyzýva: Star dizajn s LED projektor lampa vo vnútri. Posedenie s blikajúce prášok, ktorý vytvára a žiariaca hviezda na vrchole Vianočný stromček. To tiež blyští na slnku. Ideálne pre predajne, reštaurácie alebo v malom podniku, bar, hotel, nákupné centrum, koncert, atď.

【 Svetelné Efekty] vyzýva:zabudovaný rotujúce projekčnej lampy v strede snehu kvet formy, to môže projekt nádherný snehová búrka alebo pás vzor účinok na strop. A môžete nastaviť uhol svetla podľa vašich potrieb.

【Jedinečné dekorácie] vyzýva: Rozšírené a jedinečný Vianočný stromček top-duté star dizajn so vstavanou LED projekčnej lampy. Priniesť bohatú a jedinečnú s ohľadom na váš Vianočnú atmosféru. Rám lit strom klobúk je pokrytá lesk, presvedčte sa, či chcete pridať lesk na vašu dovolenku dekorácie.

【Rozsah Aplikácie] vyzýva: hviezda strom vňaťou nielen, že môžete to dať na hornej časti Vianočný stromček vyzdobiť svoj dom, obchod, reštaurácia alebo v malom podniku, bar, hotel, nákupné centrum, koncert, hala a tak ďalej.

Špecifikácie:

Funkcie:

1. Tento Vianočný strom vňaťou funkcie duté-out star dizajn s lesklý strieborný prášok. Pridaním šumivé ohľadom na váš Vianočný stromček.

2. S rotujúcimi LED loptu vo vnútri. Nielen, že môžete projektu snehová búrka vplyv na strop, ale môžete nastaviť smer LED projekčnej lampy do projektu rovnaký účinok na rôznych uhlov podľa vašich potrieb.

3.Stabilné a Ľahko Vyzdobiť : klip sa dá ľahko nasadiť na Vianočný stromček, a môže byť ľahko zahrnuté v strome. Stačí pripojiť ho na vrchol Vianočného stromčeka, zapojte ju a máte ilúziu star osvetlenie a šumivé Vianočné stromčeky.

4. Môžete to dať na hornej časti Vianočný stromček vyzdobiť svoj dom.

5. Skvelé ako Vianočný darček pre vašu rodinu, miluje, priateľov, kolegov.

Špecifikácia:

Názov: Vianočný Stromček, Hviezda s LED snowflake projektor.

Materiál: ABS Výkon: 4 W.

Zdroj svetla: LED korálky

Napätie: AC100-240 V.

Dĺžka napájacieho kábla: 2,4 m

Farba: strieborná, zlatá

Package Zahrnuté:

Package Zahrnuté:

* 1 Projekčnej lampy

Štítky: bonsai led, projektor, lúč hlavu, žiarovka r50, vedúci pohyb, dlho strom svetlo, arbol led, beamer, káblové strom svetlo, spájkovacie lampy.


( 0 Hodnotenie )

Počet