Domáce Vafle Pečieme Formy Pan Hliníková Základňa Varnou Doskou Tortu Stebėtų Železo Na Pečenie Nástroje Non-Stick Oblátky Maker Stroj Cake Maker

€15.47


Domáce Vafle Pečieme Formy Pan Hliníková Základňa Varnou Doskou Tortu Stebėtų Železo Na Pečenie Nástroje Non-Stick Oblátky Maker Stroj Cake Maker

Popis:

Tento stebėtų pečenie nástroj prijíma hliníkovej zliatiny, trezor, anti-hrdza, robustné a trvácne. Non-stick povlak kúrenie pan sa ľahko čistí. Stlačte dvakrát bočné dosky, ľahko tvar. Budete si môcť vychutnať lahodné stebėtų aj doma vďaka tomuto jednoduchým ovládaním stebėtų tvorby plesní.

Funkcie:

Hlavne vyrobené z hliníkovej zliatiny, vysoká kvalita, potravinársky, bezpečný a robustný a odolný. Povrchové úpravy zabezpečuje non-stick a jednoduché čistenie. Dlhá rukoväť je ľahko uchopiť a tepelné izolácie, chráni vaše ruky pred spálením. Jednoduché použitie, čisté, hygienické a nízku spotrebu energie. To je bezpečne používať na palivo, plynový sporák, ale nie je vhodné pre indukčný sporák.

Špecifikácie:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Materiál: Hliník + Hliníkovej Zliatiny

Farba: Čierna

Rozmery(d x Š): cca. 31,5 x 14 cm / 12.40 x 5.51 v

Hmotnosť: cca. 526g

Package Zahrnuté:

1 x Stebėtų Formy na Pečenie

Poznámka:

Pre prvé použitie, prosím, čisté formy a suché na oheň; štetcom vrstvu rozpusteného masla na povrchu a potom suché 2-3 minúty. Tento krok je prispieva k tvorbe ochranného filmu v plesní a tiež môže zlepšiť životnosť formy a non-stick efekt.

Štítky: hliníková fólia na pečenie plesní, box toast, pi pan, 6 palcový pan cake, sacai stebėtų, silicon stebėtų, takoyaki, hliníkové pan cake, peacock sequin, žehlička plesne.


( 1 Hodnotenie )

Počet