Ženy, Muži Vysokej Kvality Jeseň V Zime Teplé, Hrubé Pevné Farebnú Šatku Okolo Krku Šál Dlhý Úzky Malá Plošina Pletený Šál

€7.41


Vážení Zákazníci,Ak zistíte, že šatky má problémy s kvalitou,prosím neváhajte a kontaktujte nás,poskytneme vám najlepšie riešenia, až kým nebudete spokojní,prosím, nedávaj nás negatívnu spätnú väzbu , ak ste spokojní s našimi šatky,prosím, svetlo až piatimi hviezdičkami,ďakujem! Akceptujeme veľkoobchodné objednávky,prosím, kontaktujte nás v prípade vášho množstvo je viac ako 10pcs jednej farby,dáme vám lepšiu cenu. Materiál: pletené(akryl) Veľkosť: 100x25cm(39.4x9.8 cm), pridajte Prosím náš obchod k zoznamu želaní 1.nájdete naše položky ľahko na ďalšom 2.Dostať oznámenie v čase, keď náš obchod má činnosti UŽITE si NAKUPOVANIE!!!

Tipy: 1.to je nevyhnutné pre farebný rozdiel ako každý počítačové monitory a mobilného telefónu na obrazovke sú rôzne 2.je tiež nevyhnutné pre veľkosť rozpor asi 1~3 cm ako ručné meranie. ak si mysli,prosím, nenechajte objednávku,ďakujeme za spoluprácu!

Štítky: šátek zimné ženy, úzke, extra dlhé šatku, kapucňou pletený šál, háčkované čiapky, šátek, cashmer šatku, fliss šatku mužov, šatka na krk, muži šatku, šál, pc1585.


( 1 Hodnotenie )

Počet