12 Pack Oka Bitky Výcvik Vesty Futbal Priedušná Dospelých Dresy Podbradníky Priedušná Oka Bojový Oblek Futbal Školenia Vesta

€18.67


S sunch súbor 12 pack, dresy, tam bude viac zábavy počas školenia čas. Oka a rýchle sušenie dizajn podporuje lepší výkon v procese. Skvelý doplnok pre tímové športy. Dont miss ho, stojí za váš nákup!

Funkcie:

1. PRIEDUŠNÝ: Adpted polyester materiál vo väčších oka dizajn, ktorý zaisťuje dostatočné vetranie, aby ste v pohode, zatiaľ čo beží hore a dole, tento futbal vesta je pohodlné a priedušná na nosenie.

2. VOĽNÉ OBUTIE: sú navrhnuté ponúknuť mierne voľný strih pre neobmedzený pohyb. 54cm šírka, 64 cm v dĺžke umožňuje náš výcvik vesty pohodlne zmestí dospelých všetkých výšky.

3. RÝCHLE SUŠENIE: Na umývanie, prosím, namočiť na 10 minút bedore oplachovania s čistou vodou, a tieto svetre sú veľmi rýchlo vyschnúť prirodzene.

4. PLATNÉ PRÍLEŽITOSTIACH: Tento súbor 12 pack dresy sú dokonale vhodné pre futbal, futbal, basketbal, volejbal a iné kolektívne športy a hry.

Špecifikácie:

Materiál: Polyester

Voliteľné Farby: Žltá, Červená, Oranžová, Modrá, Zelená

Veľkosť: Cca. 64(L) x 54 mm(W)

Hmotnosť: Cca. 35 g / pc

Množstvo: 12pcs

Package Zahrnuté:

12 x Futbalové Dresy

Štítky: dres futbal, bayern mníchov, teny futbal, aj spoločnosti jersey, cyklus jersey mužov, dortmund jersey, muži dresy, c ronaldo jersey, dospelých zástera, ac miláno zlato jersey.


( 2 Hodnotenie )

Počet