Prerezávanie Pílou rezného Nástroja Elektrická Reťazová Píla S Striedavý Motor 24v Domov Záhrada Dodávky Rôznych Rýchlosť Režimu, 24v Mini

€48.28


Funkcie

1. VYSOKO EFFICENT REZANIE. Je to Sila, Reťazové Píly trvá približne 10 sekúnd na rezanie guľatiny s priemerom 15 cm (špecifické hodnota sa mení v skutočnú veľkosť a tvrdosť dreva). Táto elektrická píla je veľmi vhodná na rezanie dreva, stromov, prerezávanie vetiev, záhradníctvo.

2. JEDNOU RUKOU POMOCOU. Tento mini pílou pomocou hmotnosť len o 0,7 kg a celkovú dĺžku len 33 cm (13inch). Žena môže ľahko ovládať a používať ho, nie je to únavné dlhší pracovný čas.

3. SILNÝ DYNAMICKÝ SYSTÉM. Reťazovú pílu prispôsobiť vysokej kvality príručka reťazca, ktorý podstúpil hlboké ochladzovací proces zabezpečuje hladké rezanie. Drevo zub dizajn môže vytvoriť reťazovú pílu, prilepené na pobočku, rezanie účinnosť je vyššie a rýchlejšie.

4. JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA & PREVÁDZKOVAŤ. Celý reťazová píla bola nainštalovaná, stačí jednoducho použiť kľúč v balení na otočte skrutku na nastavenie tesnosti, a nakoniec utiahnite skrutku. (Nemusíte inštalovať reťazca samostatne)

5. ERGONÓMIA DIZAJN. Integrovaný sprievodca doska stratí teplo rýchlo a je veľmi odolný voči pádu a oderu. S non-slip dizajn rukoväť, rukoväť je veľmi pohodlné. Reťazovú pílu, prepínať môžete upraviť rýchlosť v závislosti na sile, a môžete upraviť rýchlosť rezania potrebujete podľa prevádzkových podmienok.

Špecifikácie:

-Materiál: Kov, ABS

-Farba: Zelená

-Produkt napätie: 24V

-Batérie: 550W

-Príručka štítok dĺžka: 4inches

-Rýchlosť reťaze: 5 M/S

-Používať hmotnosť: 700g

Balenie obsahuje:

1* Reťazová píla

1*Battary

1*Nabíjačka

1*Skrutkovač

1*Kľúča

1* Manuál

Poznámky:

1. Ručné meranie, prosím, dovoľte 1 ~ 3 mm chyba,ďakujem.

2. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký ako na obrázku.

Štítky: reťazová píla mini, dc motor videl, bosch bezdrôtový elektrická reťazová píla, batéria motorovou pílou, 2 ťahy krovinorez, lacné elektrická reťazová píla, striedavý elektrický invalidný vozík, ice motora, prepínač pre videl, kotúčová píla motorová.


( 1 Hodnotenie )

Počet