2018 DIY Mix Farieb Obrie Papiera, Kvety Pol Vyrobené 8PCS+Listy 5 KS+Motýle 3KS Svadobné & Event Pozadia Baby Škôlky Video

€29.11


Polovica Vyrobené Kvety Popis Hľadáte elegantné, cenovo dostupné wall art? Tieto DIY obrie papiera, kvety sú jednoducho ohromujúci, a oni by dokonalú kulisu pre svadby, party, škôlka, milé dievčatá, izba, alebo akékoľvek elegantné ženský priestor. Tiež dostanete príležitosť využiť vlastnú kreativitu, len sme poskytli potrebné materiály. Naše súprava obsahuje: - Papier okvetné plátky (môžeme použiť najlepšiu kvalitu 141-168 libier karty), rôzne veľkosti prichádza s rôznych množstvách pertals - Kvet základ - Kvet centrum - Voľný lepidlo palice - Video Tutoriály sme sa vám poslať odkaz sledovať, ako sa to pri zadaní objednávky) ***odporúčame používať horúce lepidlo zbraň. ***Odporúčame používať horúce lepidlo zbraň, ktorá nie je zahrnutá. Ale Ak si objednáte viac ako 5 stanovuje, zašleme vám ho zadarmo.*** Prečo to funguje lepšie? Bavte sa vytvára kvet. Uložiť na poštovné. Určite je možné povedať všetkým, že ste urobili kvet! S týmto plnej sady ,môžete urobiť: 1. 8pcs kvety(30CMX1PIECE + 10CMX7PCS) 2. 5 ks listy 3. 3ks motýle

Značka Príbeh: Budúcnosť & Fancy

O NÁS: Špecializujeme sa export po celom svete a boli od roku 2008. Naša spoločnosť prvý začal export svadobné prospech, darčeky a svadobné vrchol, potom neskôr sme pridať nový riadok na svadbu backrops. Naša Značka "Budúce & Drahý" je popredným meno v prípade, príslušenstvo a pomohla veľa nových spoločností na celom svete spustenie svojho nového businessWe sú tu pomôcť, pomáhať a spolu rásť. Užite si prezeranie prostredníctvom nášho obchodu a pokojne dostať do kontaktu že by ste potrebovali akúkoľvek pomoc Platby: Akceptujeme Escrow Popredných Čas Vyrobené na objednávku v 5-10 pracovných dní - ak potrebujete rýchlejšie dodacia lehota alebo rýchlejší spôsob dopravy, prosím, kontaktujte ma, aby prediskutovali, ako som možno vyhovieť požiadavkám, prosím, kontaktujte ma pred nákupom. Dodacia Lehota Sopuch.sk Štandardná Doprava: to trvá 15-40 pracovných dní, väčšina krajín, ale Brazília a Rusko môže trvať dlhšie, pretože colné sú prísne. EMS, AU Špeciálnu Linku: To trvá asi 6-10 pracovných dní, AU, USA, Európe, CA, ale Brazília a Rusko môže trvať dlhší čas. Sme len odoslať tovar na adresu, ktorú ste uviedli v Sopuch.sk, tak prosím, uistite sa, že adresa, ktorú používate, je správne.

Výnosy nie sú akceptované, pretože všetky kvety sú vyrobené na objednávku! Ale ak je akýkoľvek poškodený kvety, môžeme sa pokúsiť odoslať ju alebo vrátenie peňazí, aby vám po poskytnúť fotografie. Weclome Drop Užívateľ & Veľkoobchod Ak by ste rád, aby veľkoobchod ani kvapka loď, plz, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu alebo msg nás.

Štítky: umelé listy pre decor, ivy izba, obrie rose, kvet, list, zapojte sprcha, umelé list, Pozadie, nosiboo, leav, kvet mix.


( 1 Hodnotenie )

Počet