USB Prenosný Mini, klimatizácia, Chladenie Pre Auto Auto Spálňa Chladiča Ventilátor Tri Spôsoby Použitia S 200 ML Nádrž na Vodu

€15.62


Špecifikácie: Položka typ: Osobné Vzduchu chladič Farba: Zelená Výkon: 4W Vody objem nádrže: 200 ml Hluku: menej ako 68dB(A) hmotnosť balenia: 450 g / 1 lb / 15.9 oz rozmery: 120 x 95 x 140mm / 4.7 x 3.7 x 5,5 v" Zoznam Balíkov: 1 x klimatizácia, Ventilátor 1 x USB Kábel 1 x Príručka pre Používateľa Funkcie: 1. JEDNODUCHÁ obsluha: je To len vyžaduje každodenné studenej vody a bez Freónu potrebné. Stačí pridať vodu do nádrže, pripojte ho do portu USB alebo power bank a tri rýchlosti ventilátora, začne fúkať. Vstavaná nádrž na vodu, vydrží až 8 hodín.Úprava tri rýchlosti. 2. VÝKONNÝ CHLADIČ A ZVLHČOVANIE: Využitie vyparovaním technológie, môže účinne zmení horúci suchý vzduch do chladný vlhký vzduch a osviežujúci vzduch v rovnakom čase. Udržuje vás v pohode a pleti vlhkosť, pohodlnejšie a zdravšie než pobyt v klimatizovaných izba celý deň. 3. ORTABLE VEĽKOSŤ: Prenosný a Ľahký Dizajn,Veľmi Jednoduché a Pohodlné prenášanie, Ideálny pre Domácnosti, Kancelárie, Cestovné Užite si v Pohode, Čistý Vzduch a Kdekoľvek! 4. Multifunkčné vzduchu chladič postavený v dôsledku vyparovania vody filter, je teplé a znečistený vzduch bol chladný,čisté a pohodlné okolo vášho osobného priestoru. To je oveľa chladnejšie ako stolový ventilátor, viac vlhkom a energeticky účinné ako klimatizácia.

Štítky: prenosné vzduchu condit, Fanúšikov, artic vzduchu mini chladič vzduchu, ventilátor vody, coolform mini chladič vzduchu, klimatizácia domov, predám mini chladič vzduchu, vzduch chladnejší mini, najnovšie mini chladič vzduchu, vzduch conditione.


( 0 Hodnotenie )

Počet