Masívneho Dreva Háčik Na Stenu Oblečenie Háčiky Drevené Kotvy Detská Izba Nálepky Na Stenu, Dekorácie Oblečenie Vešiak Deti Darček K Narodeninám

€3.14


Vitajte v našom obchode:)ak máte akékoľvek problémy alebo otázky,otvorený spor je zbytočné,kontaktujte nás PROSÍM najprv sme wil skúste sa čo najlepšie pomôcť,ďakujeme za vaše pochopenie! Dostanete produktov a dopĺňa takto: VEĽKOSŤ: 10*9 cm Poznámka: Ak chcete vybrať štýl, prosím zanechať odkaz na nás [ Upozornenie ]: 1.Tieto sú vyrábané ručne dreva háčik,budú mať niekoľko rôznych žily. 2.Robíme veľkoobchod a vlastné.(V prípade, že máte veľký dopyt.máme cooperatin s mnohými factorise.) 3.Všetky obrázku sú prijaté v naturáliách. 4.Pripojené ku každému háčika sú malé drevené kusy plus 3M fólie pre kupujúcich na použitie!

Vážení všetkých kupujúcich: Čína Post Obyčajný Malý balík Plus a Yanwen Ekonomické Vzduchu Mail odoslaný tu sú všetky ekonomické expresné doručenie. Všeobecné tranzitný čas je 60 dní. Avšak, tam sú nehody, ktoré vedú k oneskoreniu, ale určite dorazí. Ak nie sme ju dostane v krátkom čase, Prosím, nebojte sa, prosím neotvárajte sporu , a mám nejaké otázky kontaktujte ma kedykoľvek。Ak nie som reagovať v čase, prosím neotvárajte sporu, pretože jet lag nemusí byť on-line,Prosím pochopiť.

Štítky: geometrické steny hák dreva, nikel vešiak na stenu, drevené deti oblečenie hák, deti háčiky, okrúhle drevené steny hák, nástenné vešiaky deti stenu, drevené zvierat háčik, nálepku koša, stropná montáž pre hojdacia sieť, dodanie šaty.


( 2 Hodnotenie )

Počet