Pánske ponožky hot predaj klasický happy ležérne pánske bavlnené ponožky módny dizajn business ponožky

€9.07


Milí kupujúci:potrebujeme, aby ste vedeli.Náš tovar nemusí byť najlacnejšie, ale garantujeme, že vám môžeme poskytnúť vám kvalitné výrobky a služby. Po obdržaní tovaru, budete sa cítiť šťastný. Nebudete strácať čas čakania na produkty, ktoré si nespokojný.ak potrebujete Prosím, nie to ignorovať. Ďakujeme!

Sme profesionálne cezhraničných e-commerce predajcov. Zameriavame sa na výrobu a predaj. Módny trend farebné ponožky. Snažíme slúžiť všetkým kupujúci zákazníkov, ktorí to potrebujú! Ďakujeme, že ste Tento produkt podporuje dropshipping. Prosím zanechať odkaz na stránke platieb (dropshipping výrobky). Pošleme na obaloch bez akéhokoľvek označenia a propagačné reklamy. Ak nevidíme správy. Pošleme balíček v našej ceste. Ďakujem 1 Pre Rusko zákazníkov ,prosím napíšte vaše celé meno . ak ste nie sú úplné meno ,budete nemôže dostanete balíček vo vašej krajine. 2 poskytujeme kvalitné logistické služby. Všetky package informácie budú sledovať. Môžete skontrolovať balík dráhe v ľubovoľnom čase. 3, Ak sa stretnete s problémami. Prosím, neváhajte nás kontaktovať. Vzhľadom na časový rozdiel problém. Niekedy môžeme. Neodpovedal, len sa na vás v prvý raz. nebojte sa. Po tom, čo sme ísť do práce, odpovieme vám prvý raz. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť a prajeme vám šťastný deň!

Milí kupujúci. Ak sa zobrazí zásielky. Spokojní s našimi výrobkami. Majte prosím na pamäti, ak chcete zbierať našich obchodoch. Vhodné pre ďalšej objednávke. Ak svojich blízkych a priateľov. Potrebujete ponožky. Prosím, nenechávajte. Prosím odporúčajú naše výrobky. Ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu! Najlepšie požehnanie!

Podrobné umývanie pokyny. 1 teplota nie je vyššia ako 30 stupňov, 2 nepoužívajte bielidlá, 3 nie železa, nie chemické čistenie,

Štítky: lebka ponožka, tvár ponožka, muži sveter, pot ponožky mužov, ponožka ženy, úplne luxusné coats, funny man ponožka, bicykel hydraulické, žena sokcs, mens pack ponožky 100 bavlna.


( 2 Hodnotenie )

Počet