5 ks Prírodné Jade Guasha Škrabanie Masáž Škrabka Tvár Masér Rada Ruže Kremeňa Achát Acupoint Tváre Starostlivosť o Oči

€11.12


5 ks Prírodné Jade Guasha Škrabanie Masáž Škrabka Tvár Masér Rada Ruže Kremeňa Achát Acupoint Tváre Starostlivosť o Oči

Guasha Masáž Funkcia:

Tým, že stimuluje telo súvisiace meridiánov, akupunktúrne body, tak, aby sa dosiahla krvný obeh, eskalátorov meridian, qi, bolesť, teplo, detoxikácia, stavať arogancia a žalúdka, fyzickú zdatnosť účely. Je tradičný zelený terapia, môže zlepšiť tela, krvný obeh, podporujú metabolizmus, zlepšujú telo funkcie imunitného systému, škrabanie rada je prevenciu a liečbu non drog zadarmo prírodných liečebných terapií.

Ako používať:

1. Umývanie tváre s normálnou čistiace produkty.

2. Použiť nočné krémy na tvár a krk.

3. Použitie pohybmi smerom nahor presunúť guasha dosku jemne cez čelo,líca,okolo pier oblasti krku a dekoltu. Zatvorte oči a roll jemne cez vaše viečka ak máte opuchnuté oči, alebo kruhy pod očami.

4. Použite guasha na tvári a krku na 5 až 10 minút.

5. Použite guasha trikrát týždenne na redukciu liniek a vrások.

6. Vyčistite si guasha podľa návodu.

Zoznam balíkov

5 ks*guasha rada

Špeciálne Tipy:

1. Každý jeden nie sú rovnakej farby, jade vzor, hrúbka, to je normálne. Ako tejto položky sú vyrezané spracované prírodného kameňa.

2. Ako viete, Gua Sha Rada je krehké, ľahko sa poškodeniu pri preprave, aj keď sme pack je veľmi opatrne. Ak sa zobrazí rozbité roll masér, prosím, kontaktujte nás pre nový.

3.Škrabanie doska je vyrobená ručne a ručne leštené. To nemôže byť hladké a dokonalé ako stroj. Ak si mysli, prosím, kupujte opatrne.

4.Farba je odlišná a materiál je odlišný.

5.Ak si chcete kúpiť viac tvarov a farieb, prosím, kontaktujte nás.

Štítky: guasha massag, gouache masáž, proroctvá, gua sha quartz, jade prívesok, geo očná maska, gua sha kameň, prírodné quartz tváre masér, guasha nástroj, green jade.


( 1 Hodnotenie )

Počet