Deemount 14 RGB Farebné Led Bicykli, Cyklistické Doplnky, Bycicle Pneumatiky Svetla Mtb Horský Bicykel LED Koliesko Hovoril Svetlo 30 Vzory

€3.47


modname=ckeditor

Svetlo h ako on/off prepínač, čo umožňuje presnejšie ovládať osvetlenie, keď cyklistov túžba. Toto svetlo má snímač nie v reakcii na svetlo. Keď lampa zapnutá, svetlo funguje iba v pohybe. Keď sa pohyb zastaví, svetlo sa automaticky vypne v o 48 sekúnd. Vlastnosti: · Postavený s super svetlé 14 KS RBG LED čipy, 7 KS na každej strane, blikajúce 30 vzory · Vybavený pohybu snímača & on/off prepínač, jednoduchšie a presné ovládanie osvetlenia · Plastové puzdro vyrobené zo 100% nových ABS a materiálu PC, počasie znesiteľné · Jednoduchá inštalácia a uvoľnení, bez zahŕňajú všetky nástroje · Dažďu, vode odolný dizajn Špecifikácie: · zdroj Svetla: 14 KS RGB LED SMT#5050 · Režim: 30 vzory blikajúce v poradí, mení každé 4 sekundy · Prepínač: Zapnutie/vypnutie stlačte tlačidlo, a pohyb snímača. · Batéria: 1*AAA (Nie sú súčasťou) · Čas: Cca 7 hodín v po sebe idúcich použiť, za batérie objem · ochranou proti Vniknutiu vody: Rain vody dôkaz. Nepoužívajte vo vode · Materiál: PC a ABS, plastové puzdro, mosadz, elektronické zariadenia, · Použitie: byť stanovená na bicyklové špice Tento výrobok obsahuje: 1. 1PC kolesa lampa 2. Blistri a Farba paketové Poznámka: 1. Táto lampa je vody dôkaz dizajn, ale nie namočiť tejto položky vo vode na použitie. 2. Táto lampa bliká 30 vzory v poradí, ako sú vzory nemôže byť pevné alebo vybraté. 3. Grafický vzor na obrázok je len pre referenčné, ako viditeľnosť plný kruh na koleso je úplne podlieha cyklistické rýchlosť (nad 20 KM/H).

Štítky: príslušenstvo bicyklov, zadné svetlo byd, 26er pneumatiky, deemount požičovňa baterka, bicycl led, bicycl lampa, požičovňa led koliesko, pranie pod, magicshine seemee 200, bike led koliesko.


( 1 Hodnotenie )

Počet