Led Disco Svetlo 7 Farieb Fáze Otáčania Svetlá Hudby Aktivovaný Laserový Projektor Pre Deti Spálňa Vianočný Večierok Nočné Osvetlenie

€29.56


Led Disco Svetlo 7 Farieb Fáze Otáčania Svetlá Hudby Aktivovaný Laserový Projektor Pre Deti Spálňa Vianočný Večierok Nočné Osvetlenie

Poznámka: Táto Fáza Laserové Svetlo prísť s diaľkovým ovládaním výkonu 2*CR2025 batérie(Batérie Nie sú zahrnuté v balení)

Špecifikácia:

Typ: Stage Laserové Svetlo

Materiál: Hliník

Laser Color: Green

O Veľkosť:17 cm×9 cm x 17 cm

cool systém:Ventilátor nútené chladenie systém

Výstupné napätie:DC 5,0 V 1,0

Lúč Uhol: 120 stupňov

Hrať režim: Auto play & hlasom aktivované, nastavenie rýchlosti, impulz flash control

Premietacie Pokrytie: 161-538sq.ft(15-50㎡)

Funkcie:

7 farieb dynamický projekcie : rôzne farby v kombinácii s dynamickými nočnej oblohe projekcie rôznych rýchlostiach, vytvorenie uvoľnenej, romantické, farebné priestor premietacie atmosféru, ukázať, ste nádherná hviezdna strešné okno.

Zvukový Efekt: Laserový Projektor Svetla mať hudobné účinok, a osvetlenie vzor je ideálny pre vnútorné prostredie. To je ideálne pre večierky, tanečné sály, KTV izby, festivaly a iné špeciálne príležitosti.

Darčeky Za Rodina a Deti: Hviezda projektor nočné svetlo je vhodné pre narodeniny, večierok, Svadbu, Izba dekor, deň detí, Vianoce, Výročie darčeky, vytvára nádherné a hviezdnej atmosféry deťom pomôcť stimulovať ich zvedavosť, predstavivosť, tvorivosť. Tiež zdokonaľuje ju pre výzdobu, ako oceánu vlny projektor, romantickú náladu svetlo, nočné lampy, a nočné lampy.

Upozornenie:

Výrobok je určený iba na použitie vnútri, a mali by byť zabránené vody, vlhkosti a pretrepte.

Pracovná teplota tohto produktu je 15 - 30 Stupňových.C a musí byť vypnutý po nepretržite pracuje 2 hodiny nechať laserová dióda vychladnúť.

Nepoužívajte ďalekohľadom pozerať na laserové lúče.

Štítky: laserová diskotéka, disco poschodie, krajina strany svetlá, luster planéty, dj laser, spoločník bábika, galaxy projektor, dmx laser, papier disco, dj led.


( 2 Hodnotenie )

Počet