Vibrátor pre pár anillo vibrador remoto adultos juguetes sexuales produtos eroticos sexo vibradores erotické hračky pre sex

€12.38


Vibrátor pre pár anillo vibrador remoto adultos juguetes sexuales produtos eroticos sexo vibradores erotické hračky pre sex

Špecifikácia:

Materiál: Lekárskeho silikónu + non-jedovaté ABS Nepremokavé úroveň: plne vodotesný Čistá hmotnosť: 39.4 g Režim: 7 typov Kapacita batérie: 300mAh Nabíjanie metóda: USB, DC nabíjania Napätie: 3,7 V Vlastnosti: Super silný šok, plne vodotesný, magnetické nabíjania Certifikát: CE&RoHS

Kľúčové Vlastnosti

USB magnetické nabíjania Diaľkové contro Lekárskeho silikónu Vibrátor pre ženy

USB MAGNETICKÉ NABÍJANIA

LEKÁRSKEHO SILIKÓNU

12 TYPOV VIBRÁCIÍ REŽIMY

9 VÝHODY KOHÚT Z PENIS KRÚŽOK

1. FDA schválila materiál 2. Ergonomický dizajn 3. 12 Vibračné módy 4. 100% nepremokavé 5. Diaľkové ovládanie 6. Magentic poplatok 7.2-4 hodiny životnosť batérie 8. Absolútne Tichá 9.CE

RÔZNE POUŽITIE

ZASLÚŽITE LEPŠIE HRAČKY

Aplikácia

Vaňa.,Spálňa,sprcha na izbe, kancelárii, automobilov

ZASLÚŽITE LEPŠIE HRAČKY, ABY VÁS DNES!

Zákazník z Francúzska, hovoril úprimne o jeho pocit pri objednávke od nás, ale on istotu o našej profesionalite služby potom, čo sme vyslali pozemok fastly.

Možno budete váhať, keď chcete umiestniť objednať u nás?

Náš obchod nemáte veľa transakcií,či naša kvalita je dobré alebo zlé? Každý spokojnosť Zákazníkov je naším cieľom, staráme každý zákazníci, ktorí nakupujú od nás. potrebujeme len jednu šancu, dostanete špičkový zážitok z nás.

Zákazník z Grécka, zdieľal zlé skúsenosti pred niekoľko posledných mesiacov od iných ali obchodov. cítil veľmi radi, o naše služby!

Možno ste mali rovnaké zlé skúsenosti predtým?

Každý spokojnosť Zákazníkov je naším cieľom, staráme každý zákazníci, ktorí nakupujú od nás. potrebujeme len jednu šancu, dostanete špičkový zážitok z nás.

DISKRÉTNE BALENIE

Pri objednávke sexuálnu hračku, čo najviac vám záleží, je diskrétnom balení. Vieme, že to celkom dobre, tak z tašky, produkt boxy na prepravu balíkov, ktoré sme navrhli veľmi diskrétne. Pre poštovné balík, používame obyčajný hnedé box alebo čalúnená bublina mailer, nie sú tam žiadne citlivé obrázky alebo slová na to, nikto nebude vedieť, čo je vo vnútri.

Náš sklad& certifikáty

VRÁTENIE peňazí

Kúpiť Sex Hračky s dôverou: Všetky výrobky prešli QC pred opustiť factory a každý pozemok bude starostlivo skontrolujte opäť pred zásielky. Ak existuje akékoľvek problémy s kvalitou prosím, fotografovanie alebo video a kontaktujte nás čo najskôr. budeme riešiť problém a dať uspokojivé riešenie. Pre akékoľvek iné dôvody, prečo sa vám nepáči, alebo nechcete, aby sa položky, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po prijatí to. Uistite sa, že udržať ho v pôvodnom stave a znášať náklady na prepravu sami. vrátime vám akonáhle sme ju dostane.

Štítky: holenie hugo, vaňa batman, shart deti, rx8 vzpery, shart xxxl, závit 6 0, vlákno 895, holiť bradu, darebák mužov.


( 0 Hodnotenie )

Počet