Vonkajšie Kompas Profesionálne Potápačské Kompas Nepremokavé Navigator Digitálne Hodinky Potápačské Kompas pre Plávanie pod vodou

€16.66


Odrážky:

1、S svetelný displej a zamerané pozorovanie okno, podsvietený ciferník je dosť múdry na potápanie. Vodovzdorný na 60 metrov / 197 nohy, a shockproof, pohodlné na nosenie . Ukazovateľ je stabilný a nikdy nebude magnetized.

2、kompas je navrhnutý s hodinky, ktoré je ľahké a prenosné a ľahko použiteľné. Oba horné a bočné čítania sú ľahko použiteľné v rôznych situáciách.

3、Vysoko kvalitné sklo kompas objektív tkaný náramok a trvanlivé.

4、svetelného dial bude tiež byť jasné, na noc, a to je ľahko ovládateľný. Ak jasu nie je dosť, môžete ho v jasnom mieste a re-absorbujú.

5、Vhodné pre outdoorové aktivity, outdoorové aktivity, podmorské jaskyne, camping, turistiku, cyklistiku, poľovníctvo, atď.

Informácie:

Materiál: sklo, nylon

Podvodná pracovná teplota: -30°C-- + 60°C (-22°F--+140°F)

Maximálna chyba: ± 2 °

Tilt oprava: maximálny limit ± 18 °

Underwater dive hĺbka: 60 m

Model veľkosť: cca 48 mm/1.89 v(dĺžka)*42mm/1.65 v(šírka)*13mm/0.51 v(výška); pásu dĺžka: o 28,8 cm/11.34 v; šírka Pásma:o 2cm/0.79 v

Balenie zoznam:

1*potápanie kompas

Štítky: kompas potápať, tím zissou, vojenský kompas, voda potápačské hodinky, potápanie potápanie, vodotesné podvodné kompas, automatické náramkové hodinky pre mužov, altea vodičov, kompas skmei, pre gopro hero.


( 1 Hodnotenie )

Počet