ZTTO Cestnej Bike Kazeta 11 Rýchlosťou 11-28T Zlato Kazeta 11s 11v Ozubeného ZTTO k7 28T Zlaté Freewheel Pre Force UT Súpera 105

€32.09


ZTTO Cestnej Bike 11s 11-28T Zlato Kazeta MATERIÁL: OCEĽ

ROZSAH: 11-28T

FARBA: Zlatá

VÁHA : Cca 311g

Vhodné pre: Horské bicykle,

Popis

* Táto kazeta je kazeta, ozubené koleso pre 11-speed shift cestný bicykel. Môžete ho použiť aj pre iné značky.

*Je vyrobený z vysoko pevnostných ocelí a vyrobené pomocou technológie chladiaceho-temperament, otužovanie. Tak to má vyššiu pevnosť, odolnosť a má extrémnu odolnosť voči oderu. Silné antioxidation je ťažké hrdzu, aby sa majú dlhú životnosť. Lebo jedinečný dizajn prevodovky ozubeného výhradne pre horský bicykel, môžete ovládať shift dobre fungovať.

* Sme prijali duté dizajn a hmotnosť sa zníži do určitej miery. Povrch vyrobený technológiou chrómovanie. Nie je vyblednutiu na zinkované. A povrch silver-black má jemný vzhľad a bude vám luxusné pocit.

Vážený zákazník Chcete zmeniť novú kazetu alebo možno chcete zmeniť novú skupinu nastaviť? Väčšina ľudí bude len vybrať Sram alebo Shimano kazetu. Sú dobré, ale cena nie je to cenovo dostupné, tak prečo nie ušetriť vaše peniaze a minúť niekde inde. Ak máte napätom rozpočte, ale nechcete produkt, ktorý bude trvať náš 11s kazeta je vaše najlepšie stávka! Naše kazety poskytuje veľmi hladké radenie a skvelé aplikácie energie. Sú navrhnuté tak, aby boli rovnako ako Shimano kazetu a ponúka podobný sortiment 11t 13t 15t 17t 19. storoč 21t 24t 28t 32t 36t 40t 50t. Inštalácia kazety tiež jednoduché, nemusíte sa zmeniť svoj voľný náboj. Ale hlavné kompromis je zvyčajne hmotnosti. Naše hmotnosť výrobku 542.8 g. Sme len najviac nákladovo efektívnou voľbou, ak ste neobťažoval o hmotnosti. Pozornosť

* Máme odkaz popis pre vás ,pozrite si prosím aktuálnej potreby s bicykli než aby tento výrobok.

* Pre vašu bezpečnosť prosím, buďte opatrní, pomocou špeciálnych nástrojov pri inštalácii. Ak nechcete nainštalovať, prejdite do neďalekej výrobcov bicyklov na pomoc. * Návrh: Ak chcete nahradiť nová kazeta, mali by ste sa lepšie nahradiť reťazec v rovnakom čase, inak transportného systému môže spôsobiť významné hluku a neúspechy v práci.

Štítky: k7 11v 11x50 slnko závod, kábel list, rival 3, k7 11v 11x46, ozubeného, chainwheel kuky, ztto k7, 11 rýchlosti kazeta cestný bicykel, 11 rýchlosti koleso reťaz, Freewheel.


( 1 Hodnotenie )

Počet