Kompresia Anti-Kŕčové Ponožky Zips Slim Krásy Nohu Shapper Spaľovať Tuk Zips Podporu Ponožky Zabrániť Kŕčové Žily, Starostlivosť O Zdravie

€3.51


VLASTNOSTI A ŠPECIFIKÁCIA

Oslobodenie od nôh, bolesti a opuchy!

Tieto Zips Kompresné Ponožky sú ľahké-to-use a pomáhajú upokojiť a oživiť vaše nohy, čo vám pep späť na krok! Stojí celý deň môže spôsobiť bolesť v celom vaše nohy a chodidlá, ale tieto Zips Kompresné Ponožky zmierniť túto bolesť tým, že zvyšuje krvný obeh, čo vám dáva okamžitú úľavu od dokonca najhoršie bolesti a opuchy!

Toe-menej dizajn sa hodí každej veľkosti nohy a pinch-odolný zips robí tieto ponožky ľahké dať na a vzlietnuť.

Tieto kompresné pančuchy sú vyrobené s priedušný nylon, spandex zmes, ktorá im umožňuje byť nosené s akýmkoľvek typom obuvi. Nahé farba sa hodí aj s väčšinou tóny pleti, takže nikto nebude vedieť, aj vy/'re sebe!

Pohodlné dizajn je ideálny na dlhé cesty a pomáha zmierniť opuchy a zadržiavanie tekutín! Dni utrpenia s nôh, opuchy a bolestivé kŕčové žily sú nad. Teraz môžete pomôcť uľahčiť vám príznaky celý deň, každý deň. Len Zip bolesť preč s dvojitým zipsom Kompresné Ponožky!

FUNKCIE :

Navrhnuté s cieľom zvýšiť krvný obeh a znižuje opuch

Rýchle a pohodlné na nosenie

Nie sú viditeľné pod vaše oblečenie

Vstavaný zips & nastaviteľné, aby to super ľahké dať na

Ideálny kompresný rukáv pre cestovanie, šport, práce, alebo domov

Otvorené prst dizajn

Pinch-odolný zips

ZADARMO A RÝCHLO DOPRAVA Z USA

VEĽKOSŤ SPRIEVODCA:

S:33*8 CM

M:36*9 CM

L:39*10 CM

Štítky: pre zdravie, tenké členok podpory ortézy, kompresné ponožky medica, späť podpora, antipruritic krém, zdravie, krém na kŕčové, astma, priedušná pás tréner, eyedrop.


( 2 Hodnotenie )

Počet