I-BLASON Pre Samsung Galaxy Note 20 Prípade 6.7 palcový (2020) Cosmo Full-Telo Lesk Mramoru Kryt BEZ zabudovaného Screen Protector

€14.74


I-BLASON Pre Samsung Galaxy Note 20 Prípade 6.7 palcový (2020) Cosmo

Full-Telo Lesk Mramoru Kryt BEZ zabudovaného Screen Protector

Popis Výrobku >>>

Full-Telo Štýlové puzdro Pre Samsung Galaxy Note 20 Prípade 6.7 palcový (2020 vypustenie) Cosmo Pre Samsung Galaxy Note 20 dokazuje prípadoch môže byť aj ochranné a nóbl. Tento štíhly dizajnér prípade ponúka rovnaký i-Blason full-ochrana tela, ktoré pre rokoch sa bránil svoje telefóny. Na rozdiel? Teraz je k dispozícii v elegantnej, roztomilý, drzý, dizajnov-od ružovej a bielej hviezdy a relaxačné rieky par na nádherné mramorové a fialový lesk. Takže vybrať si pekne. A mať istotu, že Cosmo má váš späť. Aj v tých najdrsnejších nárazom a padá, nikdy nebude mať šancu proti tomuto prípadu.

Funkcie >>>

Postavený s spoľahlivú ochranu v mysli tomto prípade funkcie mäkké šok absorbenta air-cushioned TPU nárazníka a odolné proti poškriabaniu-odolný Polykarbonát zadnú dosku. Tenký moderný dizajn komplimenty váš osobný štýl bez pridania hromadne do vašej tašky alebo vrecka. Presné komplexné výrezy umožňuje ľahký prístup na všetky porty, tlačidlá, funkcie, fotoaparáty a snímač odtlačkov prstov. Plne kompatibilný s bezdrôtovej nabíjačky. Polstrované rohy s jedinečným vzduchu-pocket dizajn zabezpečuje zvýšenú ochranu proti klesá a klesá, zatiaľ čo zvýšený okraj udrží displej telefónu a fotoaparáty až off povrchy, keď položí lícom nadol. Kompatibilný s Samsung Galaxy Note 20 Prípade 6.7 palcový (2020 Uvoľnenie) sú IBA. NIE Poznámka 20 Ultra.

Upozornenie: Tento Prípad Prísť BEZ vstavaný Chránič Obrazovky.

Package zahrnuté:

Telefón Prípade (BEZ zabudovaného Screen Protector) 1 x

Štítky: posteľ poznámka 10 lite, redmi poznámka 9 prípadoch taška, klinec pigment, samsing galaxy s20 prípade, prípade iphon, samsung galxy a21s prípade, morská víla huawei p20 prípade, rýchlo huawei lite p30, dropship, redmi poznámka 7 prípade oko.


( 5 Hodnotenie )

Počet