Hot !!! 50pcs/veľa Doprava Zadarmo 3mm syntetické Oheň kolo cabochon syntetický opál opál cabochon pre Telo Šperky 20 farieb, vybrať

€17.06


Názov: Hot !!! 50pcs/veľa Doprava Zadarmo 3mm syntetické Oheň kolo cabochon syntetický opál opál

cabochon pre Telo Šperky 20 farieb, vybrať

Farba graf :

Tvar grafu :

Šperky Údržba:

Módne Šperky:

FAQ: 1.Otázka: Čo je syntetický opál? Odpoveď: Syntetický opál (GIA: Polymér Impregnované syntetický opál) je impregnované v laboratóriu, v celom roku a má podobné vlastnosti ako prírodný opál. Hlavný rozdiel s prírodnými opal je, že prirodzene sa vyskytujúci proces bol zrýchlil, v laboratóriu. Naše syntetický opál je krásna opal s dokonalým farebným dynamicity - odhalil krásu Precious Opal. 2.Otázka: môžete prijať OEM služby? Odpoveď: Áno . (s vaším dizajnom. tvar.veľkosť.atď.). 3.Otázka: Aká je záruka? Odpoveď: Výmena & Vrátenie Peňazí. a. 7 dní bez užívania a poškodeniu kameňa alebo náhrdelník. b. Väčšinu kvality výrobku nie je rovnaký s vzorka. c. Tovar nie je rovnaké ako poradie zoznamu. Vrátime iba v prípade, ak výmena nie sú k dispozícii. 4. Otázka: čo môžete robiť? Odpoveď: 1. Obráťte sa na nás s 3 dní po obdržaní tovaru, ak nie je žiadne problémy. 2. Odfotiť poškodeného kameň, balík,číslo objednávky a číslo zásielky. 3. S nami spolupracovať, riešiť problémy spoločne.

Štítky: opal kameň, ucho opal, 2000w napájanie, faux opal, opal prívesok, guľôčky opal, syntetický opál, T003, opal krúžok, cabochon kameň.


( 1 Hodnotenie )

Počet